دیدنی های دبی

شهر دبی شهری با جاذبه های تفرحی و گردشگری زیادی است که گردشگران زیادی در طول سال به این شهر سفر می کنند این شهر به قدر مدرن است که با سفر به آن انگار همه ی شهر های مدرن را در یک سفر دیده اید. در ادامه با دیدنی های دبی پر طرفدار دبی آشنا خواهید شد.
 
آکواریوم تور دبی
آکواریوم دبی در مرکز خرید دبی مال واقع گردیده است این آکواریوم را با خلیج دلفین پالم اشتباه نگیرید به دلیل اینکه در خلیج پالم فقط می توانید دلفین ها را ببینید و با آن ها بازی کنید اما در آکواریوم دبی بیش از 33.000 نوع جانور آبزی زندگی می کنند و فقط در یک طبقه این آکواریوم یک مخزن 10 هزار میلیون لیتری ساخته شده است و در طبقه دوم آن می توانید حیوانات را از نزدیک تماشا نماییدو حتی داخل یک قفس به زیر آب بروید و سفره ماهی ها و نهنگ ها را از نزدیک تماشا کنید یا حتی بدون قفس شیرجه بزنید و در کنار نهنگ ها شنا کنید اگر شیرجه بلد نیستید نگران نباشید می توانید شیرجه را در آن جا یاد بگیرید و گوهی نامه آن را همان جا دریافت کنید.
 
 
یکی از دیدنی های این آکواریوم کروکدیل هایی با طول 5 متر هستند که بسیار زیبا و در حین حال ترسناک به نظر می آید شما می توانید غذا خوردن ماهی ها ، نهنگ ها ، کروکدیل ها و سفره ماهی ها را از نزدیک تماشا کنید.
یکی از دیدنی ترین های این آکواریوم عجیب تونل شیشه ای 48 متری می باشد که با عبور داخل آن می توانید همه آبزیان را در حال شنا تماشا نمایید و در آخر این تونل حیوانات شب امارات هستند که در فضای 200 متر مربعی زندگی می کنند.
 
 
دهکده جهانی دبی
 
یکی دیگر از دیدنی های دبی که می توان نام برد دهکده جهانی دبی است که فقط در دو ماه از سال ماه های نوامبر و آوریل همه روزه باز می باشد این دهکده با 160.000 متر مربع مساحت در خیابان شیخ محمد بن زاید که مکانی فرهنگی تفریحی شامل 30 خانه مختلف که بیانگر و جانشین 70 کشور دنیا می باشد دیدن نمایید.
در هر یک از این خانه ها فعالیت های مختلفی مانند نمایش های مختلف و غذا های سنتی هر کشور ، صنایع و سوغاتی هر کشور را ببینید و از خریداری نمایید در این دهکده جهانی هر ساله بیش از 12.000 نمایش اجرا  ، 25 رستوران مختلف که با غذا های بین المللی ، 3500 مرکز خرید و 150 غرفه مختلف صنایع دستی و فرهنگی هر کشور برگزار می گردد.
در این دهکده جهانی دریاچه ای ساخته اند که با قایق چوبی می توانید دور دهکده را بگردید و قطار کوچکی هم ساخته اند که همراه با کودکان می توان کشتی با این قطار کوچک زد در ضمن یک سرزمین عجایب برای کودکان در نظر گرفته شده است که کودکان سر گرم شوند.
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای داخلی

تور کیش مهر 99 ویژه تعطیلات
3 شب
ایران ... ایران ایر
زاگرس زاگرس
کاخ سپید ملل
18 مهر - 21 مهر

تور چابهار 11 مهر 99
3 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
آذربال ایرانیان
11 مهر - 14 مهر

تور قشم 11 و 12 مهر 99
3 شب
زاگرس زاگرس
آتا آتا
قصر آریا
11 مهر - 15 مهر

تور کیش 7 و 8 مهر 99
3 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
آرشین پرواز
7 مهر - 11 مهر

تور کیش 8 و 9 مهر 99
3 شب
ایران ... ایران ایر تور
ساها ساها
قصر شایان
8 مهر - 12 مهر

تور کیش 7 و 9 و 10 مهر 99
3 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
ندا پرواز
7 مهر - 10 مهر

تور کیش 6 مهر 99
4 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
ندا پرواز
6 مهر - 10 مهر

تور زمینی مشهد 16 مهر 99
2 شب
قطار ... قطار نورالرضا
قطار ... قطار نورالرضا
سیف گشت
16 مهر - 19 مهر

تور کیش 6 مهر 99
2 شب
ایران ... ایران ایر تور
ایران ... ایران ایر تور
سیف گشت
6 مهر - 8 مهر

تور کیش 6 و 7 مهر 99
4 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
آرشین پرواز
6 مهر - 11 مهر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما