امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بزرگ ترین غار جهان و سفر به درون آن

بزرگ ترین غار جهان و سفر به درون آن

اگر از علاقمندان به ماجراجویی هستید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در ‏رابطه با بزرگ ترین غار جهان و سفر به درون آن در اختیارتان قرار دهیم.
بزرگ ترین غار جهان یا هانگ سونگ دونگ در پارک ملی فونگ کشور ویتنام واقع شده ‏است و اغلب گردشگرانی که با تور ویتنام به این کشور سفر می کنند از آن بازدید می ‏کنند. 
در داخل بزرگ ترین غار جهان رودخانه ای پر خروش جریان دارد و جالب است بدانید که ‏حتی در بیرون غار هم صدای آب به گوش می رسد، همچنین لازم به ذکر است در سقف ‏این غار بزرگ شکاف هایی در اثر فرسایش به وجود آمده است که محل عبور نور می ‏باشند و روشنایی نسبی داخل غار را تأمین می کنند. 
زیبایی های این غار نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند و غار هانگ سونگ دونگ ‏علاوه بر این که بزرگ ترین غار جهان می باشد یکی از شگفت انگیز ترین غار های دنیا ‏نیز به شمار می آید به طوری که اغلب گردشگران تور ویتنام در هنگام ورود به آن ‏احساس می کنند وارد دنیایی دیگر شده اند. اگر قصد سفر با تور ویتنام و بازدید از این ‏غار منحصر به فرد را دارید توجه کنید که برای بازدید از بزرگ ترین غار جهان به مجوز ‏نیاز دارید و لازم به ذکر است که مجوز بازدید از این غار هر ساله به تعداد محدود صادر ‏می شود.  
عبور نور از شکاف های سقف این غار باعث روییش گیاهان متعدد و به وجود آمدن ‏جنگل در داخل آن شده است همچنین گونه های مختلفی از جانداران نظیر انواع خفاش ‏ها، مار ها، پرندگان، میمون ها و غیره در غار هانگ سونگ دونگ زندگی می کنند. 
امیدواریم مطالعه این مقاله در سفر به کشور ویتنام و بازدید از بزرگ ترین غار جهان ‏برایتان مفید واقع شود.
درج نظر