زیباترین پارک های ملی دنیا

اگر شما هم از آن دسته از گردشگرانی هستید که طرفدار طبیعت هستید زیباترین پارک های ملی دنیا جذاب به نظر می آید.در ادامه ی مطلب کاربران عزیز لحظه آخر را با زیباترین پارک های ملی دنیا بیش تر آشنا خواهیم کرد.
 
پارک ملی تور برزیل (Lençóis Maranhenses)
بیابان کوچک در برزیل تا جایی که چشمتان کار می کند تپه های شنی سفید می بینید اما نکته جالب در مورد این تپه ها زمانیست که باران می بارد و تپه های شنی پر از آب می شوند.جالب بدانید این موضوع عجیب ترین پدیده خارق العاده دنیاست که به هیچ عنوان نباید شانس دیدن آن را از دست بدهید.
 
 
رودخانه Plitvice تور کرواسی
آیا 16 رودخانه ای  که با آبشار های زیبا و دیدنی به هم متصل شده باشند دیده اید ؟ این پارک ملی به قدری زیباست که در سال 1979 در لیست میراث جهانی یونسکو ثبت گردید و به جرات می توان آن را جز زیباترین پارک های ملی دنیا دانست.
 
 
پارک ملی Serengeti در تانزانیا 
اگر می خواهید بکر ترین قسمت آفریقا را ببینید این پارک یکی از بهترین پیشنهادات نیز می باشد.یکی از نکات جالب این پارک ملی مهاجرت سالیانه 6 میلیون حیوان مختلف به قسمت شمالی این کشور می باشد.
 
 
پارک ملی Mu Ko Chang در تور تایلند
این پارک ملی درست در قسمت شرقی تایلند و در منطقه ی کامبوج واقع گردیده است.در سفرتان به تایلند بازدید از این پارک ملی را در لیست برنامه سفر خود قرار دهید و از دیدن گوزن های کمیاب و زیبا نهایت لذت را ببرید.
 
 
پارک ملی Penang در تور مالزی
اگر به کشور پنانگ سفر می کنید به هیچ عنوان بازدید از این پارک ملی را از دست ندهید.بازدید از سنجاب های پرنده ، میمون های بازیگوش و سواحل آفتابی از تفریحات و جاذبه های دیدنی این پارک ملی نیز می باشد.
 
 
پارک ملی Yellowstone در آمریکا
این پارک معروف ترین و اولین پارک ملی در آمریکا است که بازدید کنندگان را به تجربه ای تکرار نشدنی زمین شناسی دعوت می کند.این پارک ملی دارای یک آتشفشان فعال ، چند آبفشان ، حیات وحش حیواناتی نظیر گاومیش ها ، گرگ ها ، خرس ها ، گوزن های شمالی و غیره می باشد.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما