Lahzeakhar.com

تور کرواسی

امتیاز 5 از 5 | از 1668

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور کرواسی می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کرواسی آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید


کرواسی مجموعه ای زیبا و فوق العاده است که یکی از کشور های منطقه بالکان است بدین ترتیب تور کرواسی یکی از تور های محبوب مین گردشگران می باشد. در این کشور از هر جاذبه ای را که فکرش را می کنید نمونه ای زیبایی را در سفر با تور کرواسی در این کشور خواهید دید که از طبیعت زیبا و نفس گیر گرفته تا تفریحات هیجان انگیز ، آثار معماری و تاریخی بی نظیر ، غذا های دریایی خوشمزه و لذیذ و هزارن جاذبه های هنری ، فرهنگی و تاریخی وجود دارد که که در سفر با تور کرواسی دقیقه ای حوصلتان سر نمی رود.
کشور کرواسی به شکل نعل اسب می باشد که از قسمت شمال با اتریش و مجارستان ، از قسمت جنوب و شرق با کشور های بوسنی هرزگوین ، آلبانی و صربستان و از قسمت غرب با کشور اسلوونیا هم مرز می باشد.
در قسمت شمال کرواسی دارای آب و هوای معتدل و قاره ای و قسمت مرکزی و ارتفاعات آن دارای آب و هوای کوهستانی می باشد. همچنین در قسمت ساحلی دریای آدریاتیک دارای آب و هوای معتدل مدیترانه ای دارد. بهار و پاییر در این کشور دارای آب و هوای ملایم و قسمت شمالی و مرکزی آن سرد و برفی می باشد که بهترین فصل تور کرواسی برای کسانی که به اسکی علاقه مند هستند می باشد. اگر در سفر با تور کرواسی به دنبال سواحل شلوغ و کافه های پر هیاهوی هستید ماه های جولای و آگوست بسیار مناسب می باشد. همچنین فصل بهار یکی از فصل های مناسب برای سفر به تور کرواسی می باشد که با آب و هوای ملایم و مطبوع برای فعالیت های تفریحی مانند پیاده روی ، دوچرخه سواری و بازدید از آثار تاریخی و فرهنگی مناسب می باشد. در جنوب دالماسی هوا هوا در اواسط ماه خرداد گرم و برای شنا مناسب می شود.
از جاذبه های گردشگری تور کرواسی که می توانید از آن بازدید کنید شامل : دیوارهای شهر قدیم دوبروونیک ، کاخ دیوکلسیان در اسپلیت ، شهر خوار ، پارک ملی پلیتویک ، منطقه‌ی تاریخی Gornji Grad در زاگرب ، قایق‌رانی در اطراف پارک ملی کورناتی ، کلیساهای رمانسک زادار ، ساحل Zlatni Rat ، شهر تاریخی Korčula ، پارک ملی Mljet ، رووینی ، پارک ملی بریجونی ، خیابان تاریخی دوبروونیک ، کلیسای جامع دوبروونیک ، دروازه‌های شهر دوبروونیک ، میدان Loggia ، فواره‌ی بزرگ Onofrio و کلیسای St. Saviour ، صومعه‌های Dominican و Franciscan ، قلعه‌ی سنت جان ، کلیسای سنت کاترین ، موزه‌ی روابط شکست خورده و باغ گیاه‌شناسی زاگرب نیز اشاره کرد.

کرواسی واقع در قسمت جنوبی غربی اروپا و در منطقه ی بالکان واقع شده است که از قسمت شمال با مجارستان و اسلوونی ، از قسمت شمال شرقی با صربستان ، از قسمت شرق با بوسنی و هرزگووین و از قسمت جنوب با دریای آدیراتیک و با مونته نگرو هم مرز می باشد. برای سفر با تور کرواسی باید بدانید از نظر اقلیمی قسمت شمال این کشور زمین های غیر قابل کشت که دامنه های شرقی آلپ و نواحی کوهستانی را در بر گرفته است ، مناطق مرکزی کرواسی دارای اقلیم تپه ای ، در قسمت مناطق شرقی منطقه دشت پانونیان به دلیل قرار گیری در کنار رود های دراوا ، رود ساوا و د رودانوب حاصل خیز و جلگه ای می باشد و به طور تقریبی یک سوم کرواسی را نواحی جنگلی پوشانده است.
مسافرین تور کرواسی باید بدانند قسمت شمال کرواسی دارای آب و هوای معتدل و قاره ای ، منطقه مرکزی و مرتفع آن دارای آب و هوای کوهستانی می باشد.همچنین قابل توجه گردشگران تور کرواسی که کل ساحل دریای آدیراتیک هم مرز با ساحل کرواسی دارای آب و هوای دلپذیر و معتدل مدیترانه ای نیز می باشد. فصل بهار و پاییز در این کشور آب و هوای ملایم در امتداد ساحل و در قسمت های شمالی آن زمستان سرد و برفی مسافران را تحت تاثیر زیبایی خود قرار می دهد. برای مسافرین تور کرواسی جالب است بدانید 93 درصد از مردم کرواسی تابع دین مسیحیت می باشند و همچنین 2 درصد از مردم کرواسی مسلمان می باشند که شامل مهاجران آلبانیایی‌ها و بوسنیایی ها می باشند.
جاذبه های گردشگری محبوب برای گردشگرن تور کرواسی دریاچه های کرواسی هستند که به تعداد 16 عدد می رسند و در پارک ملی کرواسی قرار دارند که سه کوه بلند و عظیم آن را محاصره کرده است که اولین بار این دریاچه ها در قرن 19 به یکی از جاذبه های گردشگری تور کرواسی منطقه تبدیل شد و توجه گردشگران زیادی را به خود جلب کرد. این 16 دریاچه در مرز هرزگووین و بوسنی واقع شده است که شامل 12 تای آن رود بالایی و 4 تای آن رود پایینی به دلیل ریزش از کوه ها شکل گرفته است : قسمت فضا های سبز کشور کرواسی به میزان قابل توجه ای افزایش پیدا کره است که مورد استقبال مردمان تور کرواسی نیز می باشد ، همچنین مناظر طبیعی مانند سواحل مرجانی جلگه های آن از طریق شبکه های تلوزیونی ماهواره ای به جهانیان معرفی می گردد

برای پرواز تور کرواسی در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی از ایران به کرواسی وجود ندارد و معمولا 1 یا 2 تا توقف در کشور های مختلف دارد. مدت زمان پرواز از تهران با تور کرواسی بدون احتساب توقف 4 ساعت و 7 دقیقه می باشد.
در حال حاضر برای پرواز ایران به کرواسی از خطوط هواپیمایی زیر می توانید استفاده نمایید :
1 ) هواپیمایی کرواسی : این خط هواپیمایی در حال حاضر پرواز در ایران ندارد و فقط برای پرواز های داخلی تور کرواسی است.
2 ) هواپیمایی ترکیش : این خط هواپیمایی در حال حاضر از شهر های تهران ، مشهد ، تبریز ، شیراز ، اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به سمت کرواسی پرواز می کند.
3 ) هواپیمایی امارات : این خط هواپیمایی در حال حاضر از شهر های تهران و مشهد پرواز و پس از توقف در دبی به سمت کرواسی پرواز می کند. 4 ) هواپیمایی قطری : این خط از هواپیمایی از شهر های شیراز ، تهران و مشهد پرواز دارد و پس از توقف در دوحه قطر به سمت تور کرواسی پرواز می کند.
5 ) هواپیمایی فلای دبی : این خط از هواپیمایی در حال حاضر از شهر های تهران ، همدان ، لار ، اصفهان مشهد ، اهواز و بندر عباس پرواز دارد و پس از توقف در دبی به سمت تور کرواسی پرواز می کند.
6 ) هواپیمایی آلیتالیا : این خط از هواپیمایی در حال حاضر از شهر تهران پرواز دارد و پس از توقف در رم ایتالیا به سمت کرواسی پرواز می کند.
7 ) هواپیمایی ایرفلوت : این خط از هواپیمایی در حال حاضر فقط از شهر تهران پرواز دارد و پس از توقف در مسکو روسیه به سمت کرواسی پرواز می کند.
8 ) هواپیمایی اتریشی : این خط از هواپیمایی در حال حاضر فقط از شهر تهران پرواز دارد و پس از توقف در وین اتریش به سمت کرواسی پرواز می کند.
9 ) هواپیمایی لوفتهانزا : این خط از هواپیمایی در حال حاضر فقط از تهران پرواز دارد و پس از توقف در فرانکفورت آلمان به سمت کرواسی پرواز می کند. نکته مهمی در مورد تهیه بلیط هواپیما اینکه بهتر است بعد از دریافت ویزا بلیط هواپیما را خریداری نمایید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط برای مسافرین تور کرواسی جریمه سنگینی دارد

آب و هوای کرواسی یکی از موارد مهمی می باشد که گردشگرتور کرواسی قبل از سفر خود باید در نظر بگیرد تا سفر خوب و ایده آلی داشته باشد. آب و هوای کرواسی در مناطق شمالی معتدل قاره ای و در نواحی مرکزی و مناطق مرتفع آب و هوای کوهستانی دارد. همچنین کل ساحل آدریاتیک که هم مرز با سواحل کرواسی می باشد دارای آب و هوای دلپذیر مدیترانه ای است. فصل بهار و پاییز در امتداد ساحل هوای ملایم ، در صورتی که زمستان برفی و سرد در مناطق شمالی و مرکزی گردشگران تور کرواسی زیادی را تحت تاثیر می گذارد.
درجه متوسط حرارت آب و هوای کرواسی در ماه ژانویه 10- تا 5 درجه سانتی گراد و در ماه اوت بین 19 الی 39 درجه سانتی گراد در حال نوسان می باشد که این متوسط درجه حرارت هوا در کنار دریا بالا تر است.
اکثر گردشگران تور کرواسی در ماه های بین آوریل و سپتامبر که معادل ماه اردیبهشت و شهریور در ایران می باشد از کرواسی دیدن می کنند اگر چه ماه آوریل چندان برای شنا کردم گرم و مناسب نمی باشد اما در ماه بعد آب و هوای مناسبی برای شنا کردن می شود. اما شهر توریستی زاگرب در این ماه ها شما را به سمت خود می کشاند تا مسافرین تور کرواسی از برنامه های موسیقی ، بافت فرهنگی و جمعیتی شهر ، جشنواره اف ام در ماه می و ژوئن سرگرم شوید و لذت ببرید.
در ماه های می و ژوئن کلیه تفریحات خارج از منزل به جز اسکی در تمامی شهر های کرواسی صورت می گیرد و همچنین توجه داشته باشید که در ماه های جولای آگوست که معادل ماه های تیر و مرداد ایران می شود گران ترین و شلوغ ترین فصل کرواسی است که تفریحات و هتل ها در این ماه ها برای گردشگران تور کرواسی به اوج گرانی خود می رسد

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است