چند حقیقت عجیب درباره کشور چین

کشور چین یکی از کشورهای عجیب و در عین حال جذاب است که جهانگردان زیادی را مجاب به سفر می کند. مردم این کشور آداب عجیب زیادی دارند که در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا چند حقیقت عجیب درباره کشور چین را برای کاربران گرامی سایت بیان کنیم.

بعضی از چینی ها از غاز پلیس به جای سگ پلیس استفاده می کنند.
چینی ها عقیده دارند که غازها دارای دید بسیار خوب و قوی هستند و به همین دلیل می توانند جایگزین مناسبی برای سگ ها باشند که این مسئله موجب تعجب گردشگران تور چین شده است.
فوتبال در چین ابداع شده است.
در سال های 206 تا 220 میلادی ورزشی به نام "کوجو" که به معنای ضربه زدن با پا به توپ می باشد در کشور چین رایج بود و این ورزش در طی زمان به کشورهای مجاور نیز راه پیدا کرد.
در کشور چین بدون کسب اجازه از دولت نمی توانید بچه دار شوید.
زوج های چینی اگر قصد داشته باشند که بچه دار شوند باید از 3 ماه قبل این تصمیم خود را با دولت در میان بگذارند.
در کشور چین یک فستیوال وجود دارد که در آن باید سگ بخورند.
طبق باور چینی ها تناول گوشت سگ سبب گرما و سلامت بدن می شود و به همین سبب آن ها فستیوالی را به این کار اختصاص داده اند که این فستیوال برای گردشگران تور چین خوشایند به نظر نمی رسد.
استخدام فردی برای جلوگیری از ترافیک
یک نمونه دیگر از چند حقیقت عجیب درباره کشور چین این است که در صورت گیر کردن در ترافیک شهری شما می توانید با یک شماره خاص تماس برقرار کنید و در پی آن 2 نفر به یاری شما می آیند. یکی از آن 2 نفر در ماشین شما می نشیند و منتظر می ماند و شخص دیگر شما را با موتور به مقصد مورد نظر می رساند.
تقریبا 35 میلیون چینی همچنان در غار اسکان دارند. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز چند حقیقت عجیب درباره کشور چین
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری