امتیاز 5 از 5 | از بین 113 امتیاز دهنده به ممنوعیت خروج خودرو از تهران

ممنوعیت خروج خودرو از تهران

همانطور که میدانید بیش از یک ماه از شیوع کرونا در کشورمان می گذرد و روز به روز آمار مبتلایان به این بیماری در حال افزایش است، اما متاسفانه برخی از هموطنان نکات بهداشتی را رعایت نکرده و جان خود و اطرافیانشان را به خطر می اندازند.
همزمان با شروع سال نو، مسافران سفر های نوروزی را آغاز کرده و بیش از پیش باعث شیوع هرچه سریع تر این بیماری شده اند، با توجه به آنکه در تمام خبر گزاری ها و شبکه های اجتماعی توصیه شده که در خانه بمانید و سفر نروید اما باز هم عده ای از مردم به این توصیه ها بی توجهی کرده و راهی شهر ها دیگر شده اند.

خروج خودرو از تهران ممنوع شد

 

خروج خودرو از تهران ممنوع شد


بیشتر مسافران نوروزی از شهر تهران قصد سفر به نقاط دیگر کشور را دارند، همین امر سبب شد که معاون عمرانی استانداری تهران "محمد تقی زاده" در جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان تهران اقداماتی که در این زمینه انجام شده را بیان کند، وی در این جلسه که افرادی از سازمان های مختلف نظیر پلیس راهور، نیروز انتظامی، شهرداری، حلال احمر و موارد دیگر حضور داشتند، گفت: طرح ممنوعیت خروج از استان تهران جهت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا اجرا خواهد شد، مجری این ممنوعیت پلیس راهور و نیروی انتظامی بوده و بیان شد که در صورت نیاز به نیروی بیشتر از نیرو های مسلح کمک گرفته خواهد شد.
طبق این دستور خروج تمامی خودرو ها از استان تهران ممنوع می باشد، وی بیان کرد که خودرو های امدادی، امنیتی، انتظامی و حامل سوخت شامل این ممنوعیت نمی شوند، همچنین محمد تقی زاده پیشنهاد جریمه نقدی و دیگر اقداماتی که از سفر افراد جلوگیری کند را به ستاد مقابله با ویروس کرونا ارائه کرده و پس از تایید، اجرا می شوند.

 

مسافران نوروزی


لازم به ذکر است که در این جلسه معاون عمرانی استانداری پایتخت اعلام کرد که پیشنهاد تعطیلی تمامی سازمان ها و ادارات تهران تا اتمام تعطیلات نوروزی به سازمان مربوطه ارسال شده است.

درج نظر