امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به قدیمی ترین میدان ژنو

قدیمی ترین میدان ژنو

قدیمی ترین میدان ژنو یا همان میدان برگ دو فور امروزه به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری موجود در این شهر شناخته می شود و بسیاری از گردشگران شهر ژنو از این میدان بازدید به عمل می آورند، اگر از علاقمندان به شناخت قدیمی ترین میدان ژنو و بازدید از آن هستید در ادامه با تیم لحظه آخر همراه باشید تا میدان برگ دو فور را به شما معرفی کنیم.
 
 
قدیمی ترین میدان ژنو در مرکز این شهر و در نزدیکی کلیسای سنت پیر که از جاذبه های بسیار معروف ژنو می باشد، واقع شده و با توجه به موقعیت مکانی بسیار مناسبی که دارد همواره مورد توجه بوده است، لازم به ذکر می باشد که در گذشته میدان برگ دو فور در مسیر جاده های منتهی به شهر ژنو قرار داشت و به همین سبب از قرن 9 میلادی به یکی از بازار های مهم و قطب های تجاری شهر ژنو تبدیل شد.
از بنا های مهمی که در اطراف قدیمی ترین میدان ژنو قرار دارد می توان به کلیسای سنت پیر و کاخ دادگستری ژنو که ساختمانی بسیار زیبا و قدیمی دارد اشاره کرد. یکی دیگر از مهم ترین بخش های میدان برگ دو فور مجسمه کلمنتاین می باشد که در وسط این میدان قرار دارد و گردشگران می توانند در کنار این مجسمه عکس یادگاری بگیرند.
امروزه اطراف قدیمی ترین میدان ژنو مملوء از کافه ها و رستوران های متعدد می باشد و محلی برای استراحت و گذران وقت به شمار می آید و گردشگران تور ژنو در سفر خود به این شهر می توانند با رفتن به این میدان علاوه بر بازدید از جاذبه های موجود در آن، ساعاتی را به استراحت و صرف غذا در رستوران ها و کافه های اطراف آن بپردازند.
از آنجایی که میدان برگ دو فور یکی از جاذبه های نمادین شهر ژنو می باشد بازدید از آن را به تمامی گردشگران تور ژنو توصیه می کنیم.
درج نظر