امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به قلعه ای در بلندترین نقطه شهر

قلعه ای در بلندترین نقطه شهر

قلعه های قدیمی یکی از جاذبه های گردشگری محبوب در بین علاقمندان به تاریخ می باشد. سالانه افراد بسیاری برای بازدید از جاذبه های تاریخی به نقاط مختلف جهان سفر می کنند. شهر لویو واقع در کشور اکراین دارای جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد، قلعه لویو که در واقع قلعه ای در بلندترین نقطه شهر لویو بوده، یکی از جاذبه های تاریخی محبوب در این شهر به حساب می آید. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با قلعه لویو در اختیار شما قرار دهیم.
 
 
قلعه لویو در یکی از بلند ترین نقاط شهر لویو در کشور اکراین قرار گرفته است. گردشگران تور لویو لازم است بدانند که ارتفاع این منطقه از سطح آب دریا بیش از 400 متر می باشد، همین امر سبب شده است که این بنا را به عنوان قلعه ای در بلندترین نقطه شهر، بشناسند. این قلعه در اوایل قرن 13 میلادی ساخته شده است اما در زمان حمله مغول به این شهر، قلعه کاملا تخریب شد و سال ها بعد در قرن 14 میلادی قلعه ای جدید در این مکان احداث ساخته اند. گردشگران تور اکراین باید بدانند که در آن دوران از این قلعه به عنوان دژ دفاعی استفاده می کرده اند. امروزه در اطراف این قلعه خرابه های بسیاری وجود دارد اما افراد بسیاری برای بازدید قلعه لویو به این منطقه مراجعه می کنند.
قلعه لویو تا به امروز چندین بار بازسازی و تعمیر شده است اما ظاهر آن به زیبایی گذشته نمی باشد، آخرین بازسازی انجام شده به سال 2005 میلادی باز می گردد.
این قلعه را پارکی بسیار زیبا احاطه کرده است، گردشگران تور لویو داخل این پارک می توانند منظره ای بسیار زیبا از شهر لویو را مشاهده کنند. قدم زدن در این پارک و تماشای مناظر اطراف برای گردشگران خالی از لطف نیست.
درج نظر