قلعه ای در بلندترین نقطه شهر

 
 
قلعه لویو در یکی از بلند ترین نقاط شهر لویو در کشور اکراین قرار گرفته است. گردشگران تور لویو لازم است بدانند که ارتفاع این منطقه از سطح آب دریا بیش از 400 متر می باشد، همین امر سبب شده است که این بنا را به عنوان قلعه ای در بلندترین نقطه شهر، بشناسند. این قلعه در اوایل قرن 13 میلادی ساخته شده است اما در زمان حمله مغول به این شهر، قلعه کاملا تخریب شد و سال ها بعد در قرن 14 میلادی قلعه ای جدید در این مکان احداث ساخته اند. گردشگران تور اکراین باید بدانند که در آن دوران از این قلعه به عنوان دژ دفاعی استفاده می کرده اند. امروزه در اطراف این قلعه خرابه های بسیاری وجود دارد اما افراد بسیاری برای بازدید قلعه لویو به این منطقه مراجعه می کنند.
قلعه لویو تا به امروز چندین بار بازسازی و تعمیر شده است اما ظاهر آن به زیبایی گذشته نمی باشد، آخرین بازسازی انجام شده به سال 2005 میلادی باز می گردد.
این قلعه را پارکی بسیار زیبا احاطه کرده است، گردشگران تور لویو داخل این پارک می توانند منظره ای بسیار زیبا از شهر لویو را مشاهده کنند. قدم زدن در این پارک و تماشای مناظر اطراف برای گردشگران خالی از لطف نیست.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به قلعه ای در بلندترین نقطه شهر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.