Lahzeakhar.com
امتیاز 4.6 از 5 | از 1987 کاربران به تور اوکراین

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تور اکراین فرصتی مناسب برایاکتشاف سرزمینی با تاریخ و فرهنگ غنی محسوب می‌شود. با شرکت در این تور، شما می‌توانید به طراز زندگی مردمان این کشور نزدیک‌تر شده و از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی آن بهره‌برداری کنید. اکراین با شهرهای تاریخی نظیر کی‌یف، لووف و اودسا، آثار باستانی، کلیساها و موزه‌های فراوان خود، معماری جذاب و تنوع فرهنگی به عنوان یک مقصد گردشگری منحصر به فرد شناخته می‌شود. همچنین، مردمان مهمان‌نواز و محبت‌آمیز اکراین، تجربه‌ای دیگر از سفرتان را تکمیل خواهند کرد. از تورهای اوکراین می‌توان به انواع گزینه‌های تور شهری و تورهای ترکیبی با دیگر کشورهای اروپایی اشاره کرد.

تور اوکراین

قیمت تور اوکراین

هزینه تور اکراین بسته به عوامل متعددی از جمله مدت زمان اقامت، کیفیت هتل‌ها، کلاس پروازی، تعداد گشت‌ها و خدمات اضافی متغیر است. تورهای اکراین معمولاً به صورت ترکیبی با دیگر کشورهای اروپایی برگزار می‌شوند و هزینه تور نیز به ترتیب تعداد شهرهایی که شما بازدید می‌کنید، تغییر می‌کند. اگر به دنبال صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر هستید، ممکن است تورهای ترکیبی با اکراین یک گزینه مناسب باشد. همچنین، زمان سفر نیز می‌تواند تأثیر مهمی بر قیمت تور داشته باشد؛ به عنوان مثال، فصل پاییز و زمستان معمولاً از نظر هزینه‌ها مقرون به صرفه‌تر می‌باشند. برای دقت بیشتر در مورد قیمت‌های تورهای اکراین، می‌توانید با آژانس‌های مسافرتی معتبر تماس حاصل نمایید.

قیمت تور اوکراین

بهترین زمان برای رزرو تور اوکراین

بهترین زمان برای سفر به اوکراین به شدت به ترجیحات شما و فعالیت‌های مورد علاقه‌تان وابسته است. اوکراین دارای فصول متنوعی است که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. به عنوان مثال، بهار (آوریل و مه) و تابستان (ژوئن تا اوت) بهترین زمان برای سفر به اوکراین به دلیل آب و هوای مطبوع، روزهای طولانی و فرصت‌های گردشگری فراوان هستند. در فصل بهار، شما می‌توانید از طبیعت گل‌ها و چمن‌های خرمایی بهره‌برده و در فصل تابستان نیز از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی اوکراین لذت ببرید. همچنین، اگر علاقه‌مند به تجربه زمستان‌های برفی تورهای اروپایی هستید، ماه‌های دسامبر تا فوریه نیز بهترین زمان برای سفر به اوکراین به ویژه برای تجربه جشنواره‌ها و رویدادهای زمستانی محسوب می‌شوند.

سوالات متداول

نظرات کاربران
نیما 1396/03/31
17 نفر پسندیدند
برای دریافت ویزا اوکراین حتما باید گذر نامه 6 ماه اعتبار داشته باشه 4 ماه رو قبول نمی کنند؟
مهرناز 1396/03/31
7 نفر پسندیدند
چقدر زمان میبره تا ویزای اوکراین صادر بشه؟
زینب 1396/03/31
10 نفر پسندیدند
من موزه پادیل رو رفتم خیلی جالبه. دقیقا انگار که کل کشور اوکراین رو به صورت کوچک جمع آوری کردن تو این موضع به نظر من اگر میرید کیف حتما این موضع رو ببینید.