امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جنگ بالش ها در کی یف

جنگ بالش ها در کی یف

شهر کی یف واقع در کشور اکراین، یکی از مقاصد گردشگری مهم در این کشور می باشد. امروزه جاذبه های گردشگری موجود در این شهر نظر افراد را به خود جلب کرده است. سالانه گردشگران بسیاری برای تفریح و بازدید از شهر کی یف به اکراین سفر می کنند. در این شهر مراسم های بسیاری مانند جشن جنگ بالش ها در کی یف برگزار می شود. در این بخش از وب سایت لحظه آخر با ما همراه باشید تا به بررسی جنگ بالش ها در کی یف بپردازیم.
 
 
جشن بالشت ها
 
 

جشن بالش

جشنواره جنگ بالش ها یا جشن پر سالانه در 39 کشور مختلف برگزار می شود. افراد در این جشنواره با استفاده از بالش به جنگ یکدیگر می روند. در طول برگزاری این جشن تمام خیابان های شهر پوشیده از پر می شوند و افراد در کنار یکدیگر به تفریح و شادی می پردازند.
 
 
جشن بالشت
 
 
یکی از مناطق برگزاری این جشن، شهر کی یف می باشد. گردشگران تور کی یف لازم است بدانند که جنگ بالش ها اولین بار در ماه آوریل سال 2016 میلادی در کی یف برگزار شد، پس از آن هرساله جنگ بالش ها در کی یف در ماه آوریل برگزار می گردد.
 
 
حشن های کی اف
 
 
گردشگران تور اکراین لازم است بدانند که از اولین کشور هایی که جشن پر در آن ها برگزار شده است می توان به آمریکا، هلند، استرالیا، انگلستان، رومانی، مجارستان، برزیل و بلغارستان اشاره کرد. اما امروزه مناطق بیشتری به جمع برگزار کنندگان این جشن اضافه شده اند، همچنین مردمان شهر های لندن و بوداپست نیز علاقه بسیاری به این جشنواره دارند.
 
 
جشن بالشت ها در کی اف
 
 
طبق قوانین این جشنواره، گردشگران تور کی یف افراد با بالش به یکدیگر ضربه می زنند تا زمانی که بالش ها پاره شود و پر های آن بیرون بریزد، پخش شدن پر بالش ها یکی از سوژه های اصلی عکاسی در طول این جشنواره محسوب می شود.
 
 
جشن بالش ها
 
جشن پر
درج نظر