جنگ بالش ها در کی یف

 
 
جشنواره جنگ بالش ها یا جشن پر سالانه در 39 کشور مختلف برگزار می شود. افراد در این جشنواره با استفاده از بالش به جنگ یکدیگر می روند. در طول برگزاری این جشن تمام خیابان های شهر پوشیده از پر می شوند و افراد در کنار یکدیگر به تفریح و شادی می پردازند.
یکی از مناطق برگزاری این جشن، شهر کی یف می باشد. گردشگران تور کی یف لازم است بدانند که جنگ بالش ها اولین بار در ماه آوریل سال 2016 میلادی در کی یف برگزار شد، پس از آن هرساله جنگ بالش ها در کی یف در ماه آوریل برگزار می گردد. گردشگران تور اکراین لازم است بدانند که از اولین کشور هایی که جشن پر در آن ها برگزار شده است می توان به آمریکا، هلند، استرالیا، انگلستان، رومانی، مجارستان، برزیل و بلغارستان اشاره کرد. اما امروزه مناطق بیشتری به جمع برگزار کنندگان این جشن اضافه شده اند، همچنین مردمان شهر های لندن و بوداپست نیز علاقه بسیاری به این جشنواره دارند.
 
 
طبق قوانین این جشنواره، گردشگران تور کی یف افراد با بالش به بکدیگر ضربه می زنند تا زمانی که بالش ها پاره شود و پر های آن بیرون بریزد، پخش شدن پر بالش ها یکی از سوژه های اصلی عکاسی در طول این جشنواره محسوب می شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جنگ بالش ها در کی یف
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.