امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین رستوران های پاتایا

بهترین رستوران های پاتایا

شهر پاتایا علاوه بر مکان های مختلف تفریحی و گردشگری، رستوران های زیادی را در دل خود جای داده که هر یک ویژگی های خاص خود را دارا می باشد و در جذب مشتری تلاش می کنند. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تعدادی از بهترین رستوران های پاتایا را نام ببریم.
ساتانگراک یک از بهترین رستوران های پاتایا بوده که رستورانی دریایی و زیبا می باشد و سال های متوالی موفق به کسب جایزه بهترین رستوران گردشگری در تایلند شده است. این رستوران کوچک در جاده ساحلی تایلند واقع شده و با وجود سرو غذاهای منحصر به فرد و خوش طعم، قیمتی مقرون به صرفه دارد. اگر با تور پاتایا به این شهر سفر می کنید، حتما غذاهای دریایی این رستوران را تجربه کنید.
یکی دیگر از بهترین رستوران های پاتایا، رستوران بومی خانه شیشه ای می باشد که فضایی متفاوت و بی همتا دارد. در این رستوران حدود 170 نوع غذای گوناگون سرو می شود که سلیقه های مختلف را پاسخگو بوده و گردشگران تور پاتایا می توانند با توجه ذائقه خود، هر یک را سفارش دهند. این رستوران دارای فضای باز هم می باشد که منظره ای بسیار زیبا از اطراف را می توانید به نظاره بنشینید.
رستوران مانترا یکی از رستوران های متفاوت و خاص پاتایا می باشد. در این رستوران لوکس انواع غذاهای چینی، دریایی، ایتالیایی، هندی، مدیترانه ای، ژاپنی و کبابی سرو می شود که مشتریان و گردشگران تور تایلند می توانند از پشت شیشه آشپزخانه تمامی مراحل طبخ غذاها را تماشا کنند. در این رستوران، فضاهای مجزای خانوادگی هم وجود دارد.
این رستوران فضای بزرگی دارد، دکوراسیون داخلی آن به رنگ قرمز و مشکی می باشد و وجود فانوس هایی در بخش های مختلف رستوران، زیبایی خاصی به آن بخشیده است. 

نظرات مردم درباره بهترین رستوران های پاتایا

نارسیس 10 آذر 97
2
بله برای بهترین رستوران های پاتایا هم باید خیلی خوب خرج کنید لطفا بهترین رستوران ها با قیمت های مناسب هم معرفی نمایید
درج نظر