خطرناک ترین کشور های اروپایی

📅 بروزرسانی : 1397/09/01 بازدید : 734
امروزه کشور های اروپایی توجه گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده اند. سالانه افراد بسیاری برای تفریح و بازدید از این کشور ها، تور اروپا را در برنامه سفر خود قرار می دهند. گردشگران لازم است بدانند که در برخی کشور های اروپایی نرخ جرم و جنایت بالا تر از سایر کشور ها در این قاره می باشد. در این بخش از وب سایت  لحظه آخر قصد داریم به بررسی خطرناک ترین کشور های اروپایی بپردازیم.
 
 
خظرناک ترین کشورهای اروپایی
 
 
 

شهر کانتری

 این شهر در بخش مرکزی کشور انگلستان واقع شده و جمعیتی در حدود 330 هزار نفر دارد. گردشگران تور اروپا لازم است بدانند که جرم جنایت در این کشور متوسط ارزیابی شده و امتیاز 59 از 100 را دارا می باشد. از جرم و جنایت هایی که در این کشور رخ می دهد می توان به دزدی از خانه ها، قاچاق مواد مخدر، سرقت از فروشگاه و زورگیری اشاره کرد.
 
 
 
خطرناک ترین کشور ها در اروپا
 
 

شهر مارسی

این شهر در جنوب کشور فرانسه قرار گرفته و جمعیتی در حدود 855 هزار نفر دارد. به طور کلی نرخ جرم و جنایت در این شهر بالا بوده و امتیاز آن 68 از 100 می باشد. گردشگران تور فرانسه باید بدانند که دلیل افزایش جرم و جنایت در این شهر بالا رفتن نرخ بیکاری می باشد. همین امر سبب شده که فرانسه یکی از خطرناک ترین کشور جهان محسوب شود.
 
 
خطرناک ترین کشور ها در جهان
 
 

شهرباری

شهر باری یکی از شهر های بندری در جنوب ایتالیا محسوب می شود که جمعیتی در حدود 320 هزار نفر دارد. جرم و جنایت در خیابان های این شهر امری رایج می باشد، این شهر امتیار 67 از 100 را دریافت کرده است. همین امر سبب شده گردشگران تور ایتالیا تمایلی به بازدید از این شهر نداشته باشند.
 
 
خطرناک ترین کشورها
 
 

شهر روستوف

این شهر یکی از شهر های صنعتی و بزرگ در کشور روسیه بوده، که دارای جمعیتی بالغ بر 1 میلیون نفر می باشد. نرخ جرم و جنایت در این شهر بسیار بالا بوده و امتیاز 77 از 100 را دریافت کرده است. گردشگران تور روسیه لازم است بدانند که اصلی ترین دلیل افزایش جرم و جنایت در این شهر، قاچاق اسلحه می باشد. به همین دلیل روسیه یکی از خطرناک ترین کشور های اروپایی شناخته می شود این سوال مطرح است که امن ترین کشور جهان کدام کشور است  .
گزارش مشکل
نظرات کاربران
حسین 1398/10/09
16 نفر پسندیدند
نرخ بیکاری بالا یکی از اصلی ترین علت شورش و هرج و مرج تو هر کشوری میتونه باشه که خوب کشور هایی مثل فرانسه و ایتالیا هم از این قضیه به دور نیستن به نظرم خیلی بده که کشور های توسعه یافته ای مثل فرانسه و ایتالیا جرء کشور های نا امن باشن با این همه آثار تاریخی معروف مثل برج ایفل و یا برج پیزا که شاید هر کسی آرزوشه یک بار از نزدیک ببینه این آثار تاریخی رو اما به دلیل نا امن بودن صرف نظر کنه از سفر به این کشور ها امیدوارم این مسئله به زودی حل بشه و این کشور ها بتونن دوباره به بهترین شرابط ممکن برسند

lahzeakhar.com/news/22579-%D8%AE%D8%B7%D8%B1%D9%86%D8%A7%DA%A9-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از 101 کاربران به خطرناک ترین کشور های اروپایی