بزرگ ترین معبد هند

کشور هند واقع در قاره آسیا، یکی از کشور های قدیمی و زیبا در این منطقه محسوب می شود. جاذبه های تفریحی و دیدنی این کشور باعث شده سالانه گردشگران بسیاری از سر تا سر جهان برای بازدید از این کشور، تور هند را در برنامه سفر خود قرار دهند. در این شهر معابد بسیاری وجود دارد، که در بین آنها معبد رانگِناتس‌وامی به عنوان بزرگ ترین معبد هند شناخته می شود. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با بزرگ ترین معبد هند در اختیار شما قرار دهیم.
معبد رانگِناتس‌وامی با مساحتی بالغ بر 60 هکتار در شهر تیروچیراپالی از ایالت تامیل نادو در منطقه سریرانگام واقع شده است. ساخت این معبد با شکوه در سال 1336 میلادی آغاز شده و در سال 1565 میلادی پایان یافت. گردشگران تور هند لازم است بدانند که این معبد به یکی از خدایان هندی به نام رانگاناتا اختصاص دارد. بزرگ ترین معبد هند دارای 21 برج، 50 زیارتگاه و در حدود 40 بنای دیگر بوده که همگی درون دیواری هزار متری محصور شده اند. 21 برج موجود در این معبد ساختار اصلی آن را تشکیل داده اند. از میان 21 برج معبد، برجی که راجاگوپورام نام دارد، دومین برج معبد بلند در قاره آسیا می باشد که ارتفاعی در حدود 73 متر داشته و شامل 13 طبقه می شود.
 
 
 یکی از بخش های مورد علاقه گردشگران تور هند در بزرگ ترین معبد هند را می توان تالار 1000 ستونی دانست، این تالار بسیار زیبا جلوه ای خاص به این معبد افزوده است. بر روی تمام ستون های معبد رانگِناتس‌وامی نقش های بسیار جالبی از اسب ها و سوار کاران وجود دارد که باعث زیبایی هرچه بیشتر این مجموعه شده اند. در نزدیکی معبد رانگِناتس‌وامی مکان های گردشگری دیگر مانند کلیسای سنت جونز، موزه دولت و رودخانمه کاوری وجود دارد.
گردشگران می توانند از ساعت 6 صبح تا 9 شب از این معبد عظیم بازدید کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بزرگ ترین معبد هند

درسا 6 آبان 97
4
بزرگ ترین معبد هند بی نهایت زیباست دنیای رنگه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما