جاذبه های گردشگری ریودوژانیرو

شهر ریودوژانیرو واقع در کشور برزیل، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در این کشور می باشد. جاذبه های گردشگری ریودوژانیرو باعث شده سالانه گردشگران بسیاری از نقاط مختلف دنیا برای بازدید از این شهر، تور ریودوژانیرو را در برنامه سفر خود قرار دهند. این شهر زیبا در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است، در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم برخی از جاذبه های گردشگری ریودوژانیرو را بررسی کنیم.
 
 
ساختمان مارتینلی: این ساختمان 30 طبقه در سال 1922 میلادی در این شهر ساخته شد، در آن زمان ساختمان مارتینلی بلند ترین آسمان خراش برزیل محسوب می شد. همین امر سبب محبوبیت آن در بین گردشگران تور ریودوژانیرو شده است. معماری این برج توسط شخصی به نام گیسپه مارتینلی انجام شده است. این ساختمان که امروزه به یکی جاذبه های گردشگری ریودوژانیرو تبدیل شده است در ابتدا دارای 12 طبقه بوده است و در سال 1939 میلادی 18 طبقه به آن اضافه شد، ارتفاع این آسمان خراش پس از تکمیل در حدود 130 متر می باشد. 
 
 
جزایر فرناندو د نورونها: این جزایر از مجموع 21 جزیره تشکیل شده اند و در فاصله 350 کیلومتری از سواحل برزیل قرار دارند. گردشگران تور برزیل جالب است بدانند که این جزایر به دلیل اهمیت تاریخی در یونسکو ثبت شده اند. گردشگران برای رسیدن به این جزایر می توانند از راه هوایی و یا توسط کشتی به این جزایر بروند. از اصلی ترین تفریح موجود ترین این جزایر می توان به غواصی اشاره کرد. آب و هوای این منطقه مانند سایر نقاط برزیل بوده و در برخی مواقع بارش شدید باران رخ می دهد.
 
 
مجسمه مسیح: یکی دیگر از جاذبه های گردشگری ریودوژانیرو این مجسمه می باشد. مجسمه مسیح در واقع تندیسی از حضرت مسیح و همچنین سمبل مسیحیت در برزیل بوده و امروزه یکی از زیبا ترین جاذبه های تور ریودوژانیرو محسوب می شود. این مجسمه جنسی ار بتن دارد و روی آن از سنگ صابون استفاده شده است. مجسمه مسیح در طول سال های 1922 تا 1931 میلادی بر روی کوه کورکووادو ساخته شده است و ارتفاعی در حدود 30 متر دارد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره جاذبه های گردشگری ریودوژانیرو

رادین 6 آبان 97
3
همه ی جاذبه های گردشگری ریودوژانیرو زیبا و دیدنی هستند عالیه به تمام معناست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما