جاذبه های گردشگری ریودوژانیرو
ساختمان مارتینلی: این ساختمان 30 طبقه در سال 1922 میلادی در این شهر ساخته شد، در آن زمان ساختمان مارتینلی بلند ترین آسمان خراش برزیل محسوب می شد. همین امر سبب محبوبیت آن در بین گردشگران تور ریودوژانیرو شده است. معماری این برج توسط شخصی به نام گیسپه مارتینلی انجام شده است. این ساختمان که امروزه به یکی جاذبه های گردشگری ریودوژانیرو تبدیل شده است در ابتدا دارای 12 طبقه بوده است و در سال 1939 میلادی 18 طبقه به آن اضافه شد، ارتفاع این آسمان خراش پس از تکمیل در حدود 130 متر می باشد.جزایر فرناندو د نورونها: این جزایر از مجموع 21 جزیره تشکیل شده اند و در فاصله 350 کیلومتری از سواحل برزیل قرار دارند. گردشگران تور برزیل جالب است بدانند که این جزایر به دلیل اهمیت تاریخی در یونسکو ثبت شده اند. گردشگران برای رسیدن به این جزایر می توانند از راه هوایی و یا توسط کشتی به این جزایر بروند. از اصلی ترین تفریح موجود ترین این جزایر می توان به غواصی اشاره کرد. آب و هوای این منطقه مانند سایر نقاط برزیل بوده و در برخی مواقع بارش شدید باران رخ می دهد.مجسمه مسیح: یکی دیگر از جاذبه های گردشگری ریودوژانیرو این مجسمه می باشد. مجسمه مسیح در واقع تندیسی از حضرت مسیح و همچنین سمبل مسیحیت در برزیل بوده و امروزه یکی از زیبا ترین جاذبه های تور ریودوژانیرو محسوب می شود. این مجسمه جنسی ار بتن دارد و روی آن از سنگ صابون استفاده شده است. مجسمه مسیح در طول سال های 1922 تا 1931 میلادی بر روی کوه کورکووادو ساخته شده است و ارتفاعی در حدود 30 متر دارد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جاذبه های گردشگری ریودوژانیرو

نظرات کاربران

رادین 6 آبان 97
3
همه ی جاذبه های گردشگری ریودوژانیرو زیبا و دیدنی هستند عالیه به تمام معناست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.