اولین موزه سه بعدی جهان

کشور فیلیپین یکی از کشورهای عجیب آسیایی می باشد که جاذبه ها و تفریحات حیرت انگیزی را در دل خود داده و وجود این شگفتی ها سبب جذب سیل عظیم گردشگران به این کشور شده است. موزه مانیل یا به عبارت دیگر، اولین موزه سه بعدی جهان یکی از جذاب ترین جاذبه های این کشور است که توجه هنر دوستان را به خود معطوف کرده است.
گردشگران تور فیلیپین در این موزه بر خلاف سایر موزه های جهان، می توانند به طور مستقیم به لمس آثار هنری پرداخته و با آن ها عکس هایی به یادگار گرفته و تجربه ای فراموش نشدنی را برای خود ثبت کنند. بازدید از اولین موزه سه بعدی جهان هیجانی وصف ناپذیر را به دنبال دارد که سبب می شود سطح آدرنالین شما بالا رود و اوج شور و هیجان را تجربه کنید. بخشی از آثار موجود در این موزه با حضور بازدیدکنندگان و یا گردشگران تور فیلیپین معنا پیدا می کند، برای مثال در برخی قسمت ها جایگاهی تعبیه شده تا افراد در آن ها قرار گیرند و به شکل های مختلف در بیایند.
بخشی عظیمی از موزه مانیل به نقاشی های ارزشمندی اختصاص دارد که تعدادشان کم نیست و اثر هنرمندان مهمی نظیر: ادموند بلر و ادوارد مانش نیز در آن قرار دارد، لازم به ذکر است که بگوییم قسمتی از اثرهای هنری موجود در موزه مانیل توسط نقاشان کره ای طراحی شده اند و با خطای دیدی که به وجود می آورند گردشگران تور فیلیپین را مبهوت می کند. این موزه در سال 2014 افتتاح گشت و تاکنون استقبال بی نظیری از آن صورت گرفته است. مکانی که این موزه در آن قرار گرفته، در ابتدا یک ایستگاه اتوبوس بود که در سال 2014 تغییر کاربری داد و تبدیل به این موزه هنری و دوست داشتنی گشت. بازدیدکندگان پیش از ورود به موزه باید بلیط تهیه نمایند تا بتوانند از تماشای آن لذت ببرند. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما