Lahzeakhar.com

تور فیلیپین

امتیاز 5 از 5 | از 1068 کاربران به تور فیلیپین
ارزانترین گرانترین به‌روزترین نزدیکترین تاریخ مرتب سازی بر اساس :

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور فیلیپین می توانید لیستی از به روز ترین تورهای فیلیپین آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

فیلیپین یکی از کشور های جنوب شرقی آسیا می باشد که در قسمت غربی اقیانوس بزرگ آرام واقع شده است. مساحت این کشور در حدود 300 هزار کیلومتر مربع بوده و سواحل بسیار زیبای آن به یکی از قطب های اصلی گردشگری در این کشور تبدیل شده است به طوری که سالانه گردشگران زیادی به واسطه تور فیلیپین به سوی این کشور زیبا روانه می شوند.
گردشگران تور فیلیپین باید بدانند که این کشور حدود 101 میلیون نفر جمعیت دارد و این مردم به زبان فیلیپینی سخن می گویند اما خوب است بدانید که اغلب آن ها به زبان انگلیسی هم مسلط اند. همچنین دین 90 درصد مردم این کشور مسیحیت است (80 درصد کاتویک و 10 درصد پروتستان) و باقی آن ها اغلب مسلمان می باشند.
کشور فیلیپن شامل تعداد زیادی جزیره ( حدود 7 هزار) می باشد و بیش از 50 درصد این کشور را جنگل ها فرا گرفته اند.
آب و هوای فیلیپین گرم و بسیار مرطوب است و دمای هوا در طول سال بین 25 تا 32 درجه سانتی گراد متغیر است اما فصل تابستان ( 10 تیر تا 10 شهریور) بهترین زمان سفر به فیلپین می باشد. اگر با تور فیلیپین سفر کنید می توانید تفریحات آبی زیادی مانند غواصی، موج سواری و غیره را در این کشور تجربه کنید البته لازم به ذکر است معروف ترین مکان های شیرجه زنی هم در این کشور قرار دارد. کشور فیلیپین تاریخ بسیار غنی دارد و ساختمان هایی با معماری زیبا و قدیمی را در خود جای داده است. همچنین این کشور دارای جاذبه های طبیعی، تاریخی زیادی مثل شالیزار های پلکانی بانائو فیلیپین، تپه های شکلاتی، آبشار ماریا کریستینا، کلیسای باروک و غیره می باشد.
سفر با تور فیلیپین می تواند تجربه به یاد ماندنی باشد مردم این کشور بسیار خون گرم هستند و رفتار صمیمی و دوستانه ای با گردشگران تور فیلیپین دارند.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است