رستورانی با گارسون های میمون

رستوران های بسیاری در دنیا جود دارد که برخی از آن ها به دلایل مختلف منحصر به فرد می باشند اما رستورانی با گارسون های میمون یکی از عجیب ترین و منحصر به فرد ترین رستوران های دنیا می باشد که ما در این مقاله قصد معرفی آن را داریم بنابراین در ادامه با ما همراه باشید تا رستورانی با گارسون های میمون را بشناسید.
رستورانی در شهر توکیو به نام کایابوکی وجود دارد که دو میمون را به عنوان گارسون استخدام کرده است. میمون های گارسون کاملاً تربیت شده، حرفه ای و کار بلد می باشند. 
مدیر این رستوران ادعا کرده است که از زمان استخدام این میمون ها مشتریان رستوران کایابوکی دو برابر شده است و مشتریان ارتباط بسیار خوبی با میمون ها برقرار کرده و غذای خود را در محیطی مفرح نوش جان می کنند.
یکی از میمون ها 12 ساله و دیگری 16 سال می باشد و هر یک از آن وظایف مخصوصی را بر عهده دارند. میمون کوچکتر وظیفه دادن حوله و دسمال کاغذی به مشتریان را دارد همچنین سرو غذا و نوشیدنی به عهده میمون بزرگتر می باشد.
اگر قصد سفر با تور توکیو و مراجعه به رستورانی با گارسون های میمون را دارید نگران نظافت میمون ها نباشید، میمون های گارسون به گونه ای تربیت شده اند که پس از سرویس دهی به مشتریان با حوله های ضدعفونی شده دست های خود را تمیز می کنند.
به طور کلی می توانید با مراجعه به این رستوران در شرایطی کاملاً متفاوت غذای خود را نوش جان کرده و خاطرات خوشی را در سفر با تور توکیو ثبت کنید.
جالب است بدانید میمون های گارسون از ماسک استفاده می کنند و کاملا شبیه به انسان می باشد و نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کنند.
امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور توکیو و همچنین کاربران لحظه آخر مفید واقع شود.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستورانی با گارسون های میمون

کمند 17 شهریور 97
1
مطلبی که در مورد رستورانی با گارسون های میمون گذاشتید واقعا صحت داره؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما