تفریحی با طعم ترس

کوسه ها خطرناک ترین موجودات دریایی هستند و در گذشته مردم از شنا کردن در دریا هایی که محل زندگی این موجودات بود، پرهیز می کردند اما امروز افرادی هستند که تمایل به انجام تفریحی با طعم ترس و شنا در کنار این موجودات خطرناک دارند.
کوسه ها خطرناک ترین موجودات دریایی هستند و در گذشته مردم از شنا کردن در دریا هایی که محل زندگی این موجودات بود، پرهیز می کردند اما امروزه افرادی هستند که تمایل به انجام تفریحی با طعم ترس و شنا در کنار این موجودات خطرناک دارند.
 
 
غواصی با کوسه ها
 
 
بی شک شنا کردن در کنار کوسه ها و دیدن این موجودات از نزدیک تفریحی با طعم ترس می باشد. سایت ها و مراکز بسیاری در اقصی نقاط جهان وجود دارد که علاقمندان می توانند به آن ها مراجعه کرده و برای بازدید از کوسه ها به زیر اقیانوس ها بروند.
 
 
شنا در کنار کوسه ها
 
 
خوب است بدانید متقاضیان برای دیدن کوسه ها باید به داخل قفس های آهنی با امنیت بسیار بالا بروند به همین جهت خطری جان آن ها را تهدید نمی کند و گردشگران می توانند با خیالی آسوده از تماشای کوسه های وحشی و گرسنه لذت ببرند. اگر از افرادی هستید که تمایل به انجام چنین تفریحی با طعم ترس دارید باید بدانید که مراکز مربوطه برای جذب کوسه های وحشی به سمت قفس ها کار های متعددی می توانند انجام دهند یکی از این روش ها تحریک کوسه ها به وسیله غذا می باشد در این روش سطلی مملو از ماهی های خون آلود به داخل دریا و اطراف قفس گردشگران ریخته می شود و بدین گونه کوسه ها به سمت قفس جذب می شوند خوب است بدانید در این مواقع کوسه ها تا حد زیادی تحریک شده و احتمال دارد که به گردشگران داخل قفس حمله کنند.
 
 
شنا در محفظه
 
 
در حال حاضر بهترین روش برای جذب کوسه ها استفاده از امواج صوتی می باشد، در این روش احتمال حمله کوسه ها به حداقل می رسد. از کشور هایی که امکان انجام چنین تفریحی با طعم ترس را برای گردشگران فراهم کرده اند می توان به استرالیا، مکزیک، آفریقای جنوبی و غیره اشاره کرد. اگر از علاقمندان به انجام این تفریح مهیج هستید می توانید با تور استرالیا یا تور آفریقا سفر کرده و در جوار کوسه ها شنا کنید.
 
 
 
شنا در اقیانوس
 

تصاویر غواصی در کنار کوسه ها

 
غواصی در کنار کوسه ها
 
غواصی با کوسه ها
 
خطرناک ترین غواصی
 
غواصی در اعماق اقیانوس
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره تفریحی با طعم ترس

عسل 7 مهر 99
0
خیلی تفریحش عالیه من تجربه کردم و اصلا نترسیدم
هانیه رضایی 5 فروردین 99
4
یا حسین این دیگه چه تفریحیه آخه ؟ من جای اینا بودم همون زیر آب سکته میکردم در جا تو اون عکسی که طرف بیرونه قفسه فکر کنم طرف هیچی واسه از دست دادن نداره مگه میشه آخه ؟ واقعا خیلی جرئت میخواد که بین این کوسه ها باشی حتی تو قفس میشه این رو بدترین تفریح زیر آب که وجود داره گفت. هیجانی که داره دیگه خیلی زیاد از حده به نظرم
درسا 7 شهریور 97
3
وااااای تفریحی با طعم ترس چقدر خوبه اگه ایران باشه البته به هیچ عنوان تجربش نمی کنم چون اصلا امنیت نداره و خوراک کوسه ها میشیم خخخخ
درج نظر