امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین تفریحات سوچی

بهترین تفریحات سوچی

شهر سوچی بهشتی در کشور روسیه بوده که بسیار زیبا و دیدنی می باشد. این شهر تفریحات هیجان انگیزی را در خود جای داده که سبب شده جهانگردان بسیاری را مجاب به بازدید از این منطقه کند. با ما همراه باشید تا تعدادی از بهترین تفریحات سوچی را به شما کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم.
شهر بازی آدلر که یکی از مهیج ترین شهربازی های جهان و بهترین تفریحات سوچی به حساب می آید، در جوار دهکده المپیک سوچی واقع شده است. وجود شخصیت های تخیلی در این شهربازی آن را تبدیل به یک شهر افسانه ای کرده است. در شهربازی آدلر مجموعه ای از رستوران ها و کافی شاپ های مختلف نیز وجود دارد. گردشگران تور سوچی در فصل زمستان از ساعت 11 تا 18 و در فصل تابستان از ساعت 10 تا 22 می توانند در این شهربازی لحظات خوشی را سپری کنند و به تفریح بپردازند.
یکی از بهترین تفریحات سوچی پارک های آبی موجود در آن می باشد. پارک آبی آکوالوو دارای سرسره ها و استخرهای متنوعی می باشد که برای گذراندن یک روز خاطه انگیز بسیار مناسب است. لازم به ذکر است که بگوییم هم کودکان و هم بزرگسالان امکان تفریح در این پارک آبی را دارند.
در شهر سوچی یک پارک مرتفع و هیجان آور وجود دارد که پارک آسمان نامیده می شود. بزرگ ترین پل معلق قاره های آسیا و اروپا در این پارک واقع شده که حدود 450 متر ارتفاع دارد و مورد توجه گردشگران تور روسیه قرار گرفته است.
یکی دیگر از بهترین تفریحات سوچی کراسنایا پولیانا سوچی می باشد که هرساله تعداد بی شماری از گردشگران تور سوچی را پذیرا می باشد. در این منطقه خوش آب و هوا می توانید به ورزش های زمستانی بپردازید و یا از طبیعت بکر و چشم نواز آن بهره ببرید. 

نظرات مردم درباره بهترین تفریحات سوچی

سامی 10 مرداد 97
4
از نظر من همه ی تفریحات سوچی جز بهترین تفریحات سوچی هستند
درج نظر