شهر بازی آدلر

شهر بازی آدلر در نزدیک بخ دهکده المپیک سوچی و  در منطقه آدلر واقع شده است. این شهر بازی یکی از زیبا ترین و پر هیجان ترین شهر بازی های دنیا به شمار می رود که سالانه میلیون ها گردشگر که به روسیه سفر می کنند به این شهر بازی رفته و  روزی پر هیجان و فراموش نشدنی را برای خود می سازند.
این شهر بازی یکی از پر امکانات ترین شهر بازی های جهان می باشد که دارای انواع رستوران ها ، کافه ها ، برنامه های موسیقی ، برنامه های نمایشی ، برنامه های موزیکال و حرکات موزون و ترن هوایی بزرگ و پر هیجان و دیگر وسایل سر گرمی که می توانید هیجان و لذت واقعی را در این شهر بازی تجربه کنید.
شهر بازی آدلر سوچی در چند مرحله و بر اساس افسانه ها و داستان های روسی ساخته شده است به همین دلیل این مجموعه زیبا را از دیگر شهر بازی ها متمایز کرده است. وجود کلیبه های زیبا رنگی ، شخصیت های تخیلی و افسانه ای این شهر بازی را به یک شهر افسانه ای تبدیل کرده است. با ورود به شهر بازی سفر خود را از دروازه آتش شروع خواهید کرد همچنین می توانید سریع ترین و بلند ترین کاستر روسیه ، بر بال پرنده آتش سوار ، جنگل افسون شده ، پرش کوانتوم ، پرش آزاد و دیگر وسایل تفریحی و مهیج این شهر بازی را امتحان و اوج هیجان ممکن را تجربه کنید.برای آرامش و رلکس کردن می توانید به دهکده اکو و چشمه صلح و آرامش بروید.
شهر بازی آدلر در فصل تابستان از ساعت 10 صبح الی 10 شب از روز های دوشنبه تا یکشنبه و در فصل زمستان از ساعت 11 صبح الی 6 عصر و در روزهای دوشنبه تا یکشنبه پذیرای گردشگران می باشد.

نظرات مردم درباره شهر بازی آدلر

پویان 7 شهریور 97
1
شهر بازی آدلر خیلی خوبه یه قسمتی از پارک که انگار وارد دنیای رنگ شدید و دلتون رو خیلی شاد می کنه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر