پارک آسمان

پارک آسمان یا همان اسکای پارک (sky park) واقع در شهر سوچی روسیه ، جزو اولین پارک های مرتفع جهان به حساب می آید. این پارک با داشتن پل معلق بین زمین و آسمان در ارتفاع 450 متری از سطح زمین ، بزرگ ترین پل معلق در دو قاره ی اروپا و آسیا به شمار می رود. پارک آسمان سوچی در دره ای به نام آخشتیرسکایا و در ارتفاع 210 متری طراحی و احداث شده است.

این پارک توسط ای جی هکت سازنده و مخترع بانجی جامپینگ ساخته شده است. ای جی هکت پس از بارها تلاش در آخر با پرش از برج معروف ایفل واقع در فرانسه این سرگرمی مملو از هیجان را به دنیا معرفی کرد که با استقبال زیادی از طرف عموم مردم روسیه رو به رو شد. پل معلق ساخته شده از کابل های بسیار مقاوم و مستحکم در برابر بلایای طبیعی مثل باد ، باران ، طوفان ، سیل و حتی 8 ریشتر زلزله می باشد. مقاومت این پل به گونه ای است که تحمل چند هزار تن بار را دارد و ظرفیت آن تا 500 نفر می باشد.

برای کسانی که علاقه زیادی به بازی های هیجان انگیز و خاص با آدرنالین بالا دارند رفتن به این پارک می تواند یکی از خاطره انگیز ترین روزهای زندگیتان را رقم بزند. ارتفاع زیاد، ترس، وحشت، جیغ، آدرنالین ... حس هایی است که در پارک آسمان می توانید تجربه کنید و از آن لذت ببرید. اگر هم به این نوع از تفریحات علاقه ندارید می توانید از پیاده روی بر روی پل معلق آسمان و آب و هوای دلپذیر خنک و کوهستانی سوچی استفاده کنید. 

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک آسمان

عادلی 7 شهریور 97
3
پارک آسمان فوق العاده هیجان انگیز و جالب طراحی شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر