کراسنایا پولیانا سوچی

اگر فرد ماجراجویی هستید که به طبیعت و ورزش های کوهستانی علاقه مند بوده و به دنبال مکانی برای به دست آوردن آرامش می گردید که در عین حال برایتان هیجان انگیز باشد، به شما کراسنایا پولیانا سوچی را پیشنهاد می کنیم. کراسنایا پولیانا یکی از مناطق تفریحی در شهر سوچی می باشد که توانسته سالانه هزاران هزار نفر از گردشگران تور روسیه را به سوی خود کشانده و نزد طبیعت دوستان، به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. کراسنایا پولیانا سوچی درست در فاصله چهل و دو کیلومتری از آدلر قرار گرفته و به عنوان یک اقامتگاه تابستانی شناخته می شود.

در فصل تابستان کراسنایا پولیانا سوچی تبدیل به یک اقامت گاه سرسبز با مناظر چشم نواز می شود که در هر گوشه کنار آن می توانید شاهد چشمه های آب شیرین بوده و از تماشای درختان سر به فلک کشیده آن لذت ببرید. در این فصل دمای هوای این منطقه خنک و بسیار ملایم می شود. از این رو گردشگرانی که علاقه مند به ورزش های کوهستانی تابستانی می باشد، به سوی این منطقه سرازیر شده و از طبیعت بکر آن لذت می برند.در فصل زمستان هم منطقه لباسی سفید از جنس برف به تن کرده و میزبان علاقه مندان به ورزش های زمستانی همچون اسکی می شود. کراسنایا پولیانا سوچی دارای هتل و اقامتگاه های کوهستانی بسیاری بوده که همگی به گردشگران خدمات تور های کوهستانی را ارائه داده و یک راهنمای تور مجرب، در اختیار علاقه مندان قرار می دهند. فرقی نمی کند که شما به صورت فردی باشید یا همراه با گروهی از دوستان، در هر صورت می توانید به کمک لیدر تور های کوهستانی، به پیاده روی در مسیر های کوهستانی پرداخته از طبیعت بکر، هوای بی نظیر و مناظر رویایی لذت کامل را ببرید. همچنین می توانید با توجه به فصلی که به کراسنایا پولیانا می روید، از تفریحاتی نظیر اسکی، رافتینگ، دوچرخه سواری کوهستانی، جیپ سواری، اسب سواری، ماهیگیری و یا شکار لذت ببرید.


 همچنین اگر مایل به پیاده روی هستید می توانید همراه با لیدر تور خود به سمت ارتفاعات روستای نارزان رفته و از دریاچه کاردیواچ دیدن کنید. اطراف این دریاچه مملو از چشمه های معدنی بسیاری می باشد که شمار آنها به بیش از صد و بیست چشمه می رسد و هرکدام دارای منظره ای فوق العاده زیبا و خیره کننده می باشند که بازدید از آنها را نباید از دست بدهید.

به طور کلی می توان گفت که کراسنایا پولیانا سوچی جزو آن دسته جاذبه های گردشگری است، که همیشه در صدر لیست گردشگرانی که به روسیه سفر می کنند قرار داشته و ماجراجویان بسیاری را به سوی خود می کشاند. چنانچه پس از خواندن این متن، برای سفر به کراسنایا پولیانا ترغیب شده اید می توانید به تور های موجود در صفحه تور روسیه  و یا تور سوچی مراجعه کرده و با سفر به این کشور پهناور خاطره ای فراموش نشدنی را برای خود رقم بزنید.


گزارش مشکل

نظرات مردم درباره کراسنایا پولیانا سوچی

مریم 10 خرداد 96
0
جای قشنگیه اما با توجه به این که کراسنایا پولیانا سوچی تو روسیه هس زمستونا باید سرد باشه اما بازم می تونه جای جالبی باشه که آدم بره
حمید 10 خرداد 96
2
چقدر خوب مرسی برای اطلاعات کاملی که برای کراسنایا پولیانا سوچی گذاشتید من که حتما میرم خسته نباشید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر