امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا

مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا

کوهستان ها همواره یک مکان بسیار عالی برای کسب آرامش بوده و طرفداران خاص خود را دارد. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم در رابطه با مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا اطلاعاتی را دراختیار کاربران گرامی سایت قرار دهیم.
در استان مالاگا و در دل کوها و صخره های "ال چرچو" یک مسیر بسیار جذاب و هیجان انگیز وجود دارد که البته برخی قسمت های آن بسیار پرخطر است و به مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا شهرت یافته است. این مسیر کوهستانی به دلیل بازدید پادشاه اسپانیا در سال 1921 به "راه کوچک پادشاه" معروف گشته است. این مسیر زیبا و دیدنی نظر جهانگردان زیادی را از سراسر دنیا به خود جلب کرده و آن ها را مجاب به بازدید از این مکان می کند.
راه کوچک پادشاه بر روی رودخانه زیبای ریو گوادالورس و در منطقه ای بکر واقع شده که بازدیدکنندگان و گردشگران تور اسپانیا هنگام بازدید از آن می توانند منظره زیبایی از رودخانه را به تماشا بنشینند. ارتفاع زیاد این مسیر کوهستانی دلیل اصلی خطرناک بودن آن است، همچنین عرض آن یک متر بوده که در بخش هایی حتی به 50 سانتی متر هم می رسد. قسمت هایی از این مسیر کاملا تخریب شده بود که در سال 2011 نسبت به بازسازی آن بخش ها اقدام شد و سرانجام در سال 2015 به اتمام رسید. لازم است که گردشگران تور اروپا بدانند، طول این جاده کوهستانی حدود 3 کیلومتر است و آن ها می توانند از قدم زدن در این مسیر اوج هیجان را تجربه کنند. این مسیر 3 کیلومتری از شهر آردالاس آغاز شده و تا آنتی کورا ادامه می یابد.
بازدید از مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا به دلیل خطرات احتمالی و مراحل بازسازی، حدود 14 سال تعطیل شد و بعد از گذشت این زمان گردشگران تور اسپانیا و علاقه مندان دوباره توانستند از این مکان دیدن کنند. 

نظرات مردم درباره مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا

سایا 10 مرداد 97
4
مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا عجب چیزه خفن و ترسناکیه خدایی کسی هست جرات داشته باشه؟
درج نظر