Lahzeakhar.com

تور اسپانیا

امتیاز 5 از 5 | از 1165

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور اسپانیا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای اسپانیا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


گردشگران تور اسپانیا بهتر است بدانند این کشوری‌ واقع جنوب غربی اروپا در شبه‌جزیره ایبری و از اعضای اتحادیه اروپا است. حکومت رسمی اسپانیا، پادشاهی اسپانیا و پایتخت آن، مادرید می‌باشد. این کشور از شمال با فرانسه و آندورا، در جنوب با جبل‌الطارق در غرب با پرتغال، و مراکش و هم‌ چنین دارای مرزهای دریایی مشترک در شرق با دریای مدیترانه، و در غرب و شمال با اقیانوس اطلس است.
کشور اسپانیا با 514030 کیلومتر مربع مساحت، گردشگران تور اسپانیا جالب است بدانند 50 امین کشور پهناور جهان و دومین کشور بزرگ اروپای غربی بعد از فرانسه است که شامل قسمت اعظم شبه‌جزیره ایبری، جزایر بالئارس، جزایر قناری، شهرهای سبته و ملیله در شمال قاره آفریقا و برخی جزایر دیگر واقع در مقابل سواحل این قاره و خود شبه‌جزیره‌است.زبان رسمی در تور اسپانیا، اسپانیایی است که امروزه 500 میلیون نفر سخنور دارد. اسپانیا (تور اسپانیا) با 504،782 کیلومتر مربع بزرگترین کشور شبه جزیره ایبری است.اسپانیا همچنین پس از فرانسه دومین و بزرگترین کشور غرب اروپا محسوب می‌شود. هم اکنون زبان رسمی تمام کشورهای قاره آمریکا بجز کانادا، ایالات متحده و برزیل، اسپانیایی است.
طی قرون 17-19 اسپانیا به مرور مستعمرات خود را از دست داد و اکنون فقط جزایر قناری و بخش کوچکی از شمال افریقا را در اختیار دارد. در مقابل سرزمین کوچکی از شمال تنگه جبل الطارق در جنوب اسپانیا از حدود سه قرن پیش تحت اشغال انگلستان است. در اوسط قرن بیستم 1938-1935 اسپانیا درگیر جنگ های داخلی شد و نتیجه آن روی کار آمدن حکومت دیکتاتوری ژنرال فرانکو بود که تا سال 1975 ادامه داشت. پس از مرگ فرانکو دموکراسی در اسپانیا برقرار شد و نظام پارلمانی شکل گرفت. درباره تور اسپانیا و فرهنگ اسپانیا باید بگوییم برای پرداختن به فرهنگ اسپانیا به هر شکل، باید به نقش مذهب، در تاریخ و زندگی افراد این کشور نیز توجه کرد. شما گردشگران عزیز تور اسپانیا جالب است بدانید در این کشور دست دادن، سلام کردن و روبوسی هنگام ملاقات، بین مردم رایج است.

اسپانیا جزو کشورهای اروپایی محسوب می شود که سالانه گردشگران با تور اسپانیا به این کشور زیبا سفر می کنند همچنین به دلیل تاریخ و تمدن رومی که در این کشور بی تاثر نمی باشد توریست های زیادی را به خود جذب می کند. کشور اسپانیا در جنوب غربی اروپا واقع شده و نصف النهار گرینویچ از این کشور می گذرد و مساحتی حدود 504030000 کیلومتر مربع دارد که از نظر وسعت دومین کشور بزرگ اروپای غربی محسوب می شود.
اسپانیا از شمال به خلیج بیسکای، کشور فرانسه و کشور کوچک آندورا امتداد دارد و از غرب به کشور پرتقال، اقیانوس اطلس، از شرق به دریای مدیترانه، جزایر بالئار، مالورکا، از جنوب به دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس ختم می شود. پایتخت این کشور شهر مادرید است که مرکز فرهنگی، اقتصادی، علمی و غیره می باشد همچنین شهرهای بارسلون، والنسیا، سویا، ساراگوسا، مالاگا، بیلبائو از مهم ترین شهرهای دیگر این کشور هستند که از اهمیت بالایی برخوردارند و مقصد اکثر گردشگران تور اسپانیا می باشند.
جمعیت این کشور حدود 40 میلیون نفر بوده که می توان گفت طبق آمارهای کشوری 17 اقلیت از نقاط مختلف جهان جمعیت آن را تشکیل داده اند که اکثریت آنها کشورهای آمریکای لاتین، آفریقا، اکوادور، کلمبیا، مراکش، آلمان، هلند می باشند. آب و هوای این کشور به طول کلی معتدل بوده که به همین خاطر مورد پسند اکثر گردشگران تور اسپانیا می باشد، به این صورت که در شمال و شمال غربی تابستانی هایی گرم و ملایم دارد اما زمستان ها با سرمای صفر درجه و هوایی بارانی همراه است که شاید برای همه مسافران تور اسپانیا خوشایند نباشد.
نقطه مرکزی، جنوبی و شرقی با آب و هوایی مدیترانه ای دارد که در تابستان ها گرم وخشک و زمستان ها سرد و معتدل است، می توان گفت اکثر گردشگران تور اسپانیا از این نواحی کشور بازدید بیشتری دارند و آب و هوای این ناحیه مورد پسند اکثر مسافران می باشد. کشور اسپانیا به دلیل پیشرفت چشمگیری که داشته است در چهار فصل سال گردشگران با تور اسپانیا به این کشور سفر کرده و هر ساله میزبان توریست های زیادی می باشد.

مسافران تور اسپانیا توجه داشته باشند که در حال حاضر برای پرواز از ایران به اسپانیا از خطوط هوایی زیر می توانند استفاده نمایند :
1. هواپیمایی ترکیش : قابل توجه گردشگران تور اسپانیا ، این ایرلاین از شهر های مشهد ، اصفهان ، تهران ، شیراز و اهواز پس از یک توقف در فرودگاه استانبول به سمت اسپانیا پرواز می کند.
2. هواپیمایی پگاسوس : ای نوع ایرلاین در حال حاضر از فرودگاه امام خمینی ایران و پس از یک توقف در استانبول به سمت فرودگاه اسپانیا پرواز دارد.
3. هواپیمایی آژین : مسافران تور اسپانیا توجه داشته باشند که این ایرلاین فقط از فرودگاه امام خمینی ایران و پس از توقف در آتن یونان به سمت اسپانیا پرواز دارد.
4. هواپیمایی آژین : این ایرلاین فقط از تهران و یک توقف در کی یف اکراین به سمت اسپانیا پرواز خواهد داشت.
5. هواپیمایی امارات : در حال حاضر این ایرلاین از تهران و مشهد و یک توقف در دبی امارات به سمت فرودگاه اسپانیا پرواز دارد.
6. هواپیمایی لوفتهانزا : مسافران تور اسپانیا می توانند از تهران و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به سمت اسپانیا پرواز داشته باشند.
7. هواپیمایی قطری : این ایرلاین از شهر های تهران ، شیراز و مشهد و پس از یک توقف در دوحه قطر به سمت اسپانیا سفر خواهد داشت.
8. هواپیمایی آلیتالیا : این نوع ایرلاین فقط از تهران پرواز داشته و پس از یک توقف در رم ایتالیا به سمت اسپانیا پرواز می کند.
9. هواپیمایی ایرفلوت : مسافران تور اسپانیا می توانند از تهران با ایرلاین هواپیمایی ایرفلوت به سمت فرودگاه مسکو روسیه سفر و پس از کمی توقف به سمت اسپانیا پرواز داشته باشند.
10. هواپیمایی الاتحاد : این پرواز از فرودگاه امام خمینی ایران و یک توقف در ابوظبی امارات به سمت فرودگاه اسپانیا پرواز دارد.
11. هواپیمایی اتریشی : این ایرلاین فقط از تهران پرواز داشته و پس یک توقف در وین اتریش به سمت فرودگاه اسپانیا پرواز خواهد داشت.
12. هواپیمایی بلاویا : مسافران تور اسپانیا می توانند با ایرلاین بلاویا سفر کنند و پس از یک توقف در مینسک بلاروس به سمت اسپانیا پرواز داشته باشند.

اسپانیا یکی از مقاصد گردشگری پر طرفداری است که سالانه میزبان گردشگران تور اسپانیا از سراسر دنیا نیز می باشد که می توان گفت بیش تر دلیل آن بخاطر آب و هوای فوق العاده ی این کشور می باشد.
مسافران تور اسپانیا بسته به هدفی که از سفر خود دارند می توانند در تمام فصل های سال به این کشور بروند و از آب و هوای بی نظیر آن نهایت لذت را ببرند.
زمستان از دسامبر تا فوریه طول می کشد که کرانه های جنوب شرقی و جنوب مدیترانه معتدل و همچنین شمال غربی این سواحل را باید در تابستان ببینید. در ماه بهمن ( فوریه ) در گرانادا باید با یک تیشرت خنک و سبک بیرون بروید و همچنین تیر ماه می توانید با یک ژاکت به ارتفاعات این کشور همراه با تور اسپانیا بروید و از مناظر بکر این کشور لذت ببرید.
قابل توجه گردشگران تور اسپانیا ، آب و هوای این کشور در قسمت های مختلف متغیر می باشد طوری که در قسمتی آب و هوای اقیانوسی ، کوهستانی و همچنین مدیترانه ای دارد.
مناطق مرکزی کشور اسپانیا دارای زمستان های سرد و خشک و همچنین تابستان های گرم و داغ نیز می باشد ، جنوب شرقی کشور اسپانیا دارای زمستان های معتدل و مدیترانه ای و تابستان های گرم داغ دارد و کوه های مرتفع پیرنه تابستان های خنک بو مرطوب اقیانوسی و زمستان های سرد و کوهستانی دارد با این اوصاف گردشگران تور اسپانیا با توجه به هدف سفرشان می توانند انتخاب نمایند.
مسافران تور اسپانیا توجه داشته باشند ، بهترین زمان سفر به این کشور بهار و پاییز مناسب همه ی قسمت های اسپانیا می باشد به جز سواحل آتلانتیک که در ماه اکتبر و نوامبر شاهد باران های شدید خواهید بود.صرف نظر از شلوغی ماه اکتبر مناسب ترین ماه برای سفر به کشور اسپانیا است.

سوالات متداول تور اسپانیا

معمولا کمترین زمان اقامت در اسپانیا 4 الی 5 شب است که به دلیل تعداد روزهای اقامت کمتر، ارزانتر هستند.
این جشنواره جذاب در ماه آگوست یا شهریور برگزار می شود.
با توجه به عقب بودن زمان اسپانیا با تهران، مدت زمان پرواز از تهران تا بارسلون اسپانیا حدود 5 و نیم ساعت است.
اسپانیا در نزدیکی سواحل مدیترانه واقع است که شامل جزایر بکر و زیبایی است که مهمترین آنها جزایر ایبیزا و جزایر قناری هستند.
نظرات کاربران
صالح شهریور 1397
9 نفر پسندیدند
میشه از اسپانیا شهر رقص و آواز نام برد همه جای این کشور خوش و خرمن به قدری که همشون علاقه دارن برقصن حال و هوای خوشی دارن که آدم با دیدنشون شاد میشه و همه غم هاش برای اون چند دقیقه از یادش کلا میره. زندگی مردمشون پر جنب جوشه، فرهنگشون عامیانه و راحته و بی تعارفه، جشن ها و کارنوال هاشون به خصوص گاوبازی بانمکشون به دلم نشسته اما فقط دیدنشو برای یکبار ترجیح میدم بیشتر بشه خوب نیست. این بار اگه برم حتما میخوام برم شهر ساراگوسا و مالاگا شو ببینم. شنیدم جذابیتاش از مادرید و بارسلون که همه تورها میبرن بیشتره و خب ترجیحم اینه اگه میرم جای جدید ببینم. به نظرم شما هم همین کارو کنید هربار جاهای جدید رو امتحان کنید تا پشیمون نشید. ساراگوسا گنجینه ای از جواهرات تاریخی و فرهنگیِ اسپانیاست. اولین کلیسای ماریان و موزه های هنر فوق العاده ای داره از کاخ بانوی ما از پیلار میتونم بگم تا کاخ موری مال قرن دوازدهم، معماری حیرت برانگیز و مجللش انگشت به دهانتون میکنه بقیه کلیساهاشم که فقط نام میبرم خودتون برید ببینیدش: سانتا ماریا ماگدالنا و سان خوان .
المیرا مرداد 1397
19 نفر پسندیدند
به به بارسلون پرچم کریستف کلمب بالاس، اسم بارسلون و حتی خودش من ویاد گاوبازی و انواع و اقسام غذاهای مدیترانه ای و ساحلای خوشگل و گرم با شنای سفید و نرمش میندازه. همین بهار امسال اونجا بودم اما یک هفته ای که بودما عین برق و باد گذشت میخوام برم دوباره اما این بار تو زمستونش و سردترین فصل سال ببینم اونجا تو سرما چطوریه و غذاهاش بخصوص چیا میشه. ما تو هاستل میموندیم یکم اقامتگاه هاش امکاناتش کمتره اما ما فقط برای خواب میرفتیم که یکم استراحت کنیم حدود 40 دلار شبی پول میدادیم و روزاشم همش تو ساحلای زیبا و دریاش معلق بودیم. آخ آخ یادتون نره حتما اگه رفتید اسپانیا خوراک تاپاس بخورید خیلی خوشمزه است رفتید خورید یاد منم بکیندا. اونجا خیلی خوبه موزه هاشونو هفته ای یک بار اونم یکشنبه ها رایگان میذاشتن ماهم کل اون روز رو فقط تو موزه ها داشتیم میگشتیم. قطعا دیدن موزه تاریخ بارسلون و پیکاسو (عشق من) رو از دست ندید.
محدثه تیر 1397
11 نفر پسندیدند
اسپانیا شهرها و جاذبه های تموم نشدنی و دیدنی ای داره که منی که توریستم نبودم و برای سفر کاری رفته بودم جذبش شدم و دلم میخواد دوباره برم. یه سری جاهای خیلی کمی رو دیدم اما همینام با اون حجم کاری من غنیمت بود. همینا رو هم میخوام باهاتون به اشتراک بذارم و از حس خوبم راجع به شهر اسپانیا براتون بگم هرچند که خیلی جاها نرفتما اما همینم دلم میخواد بگم و اگر یه درصدم کسی میخونه ترغیب بشه بره چون واقعا زیبا بود. من حدود 5 روز اسپانیا موندم اما از صبح تا عصر مشغول قرارها و میتینگ های شرکت بودم اون وسطاش قرارهای وسط روزمون رو تو چند تا رستوران خوب اسپانیا گذاشتن که خب باعث شد غذاهاشونم بخورم هرچند خیلی خوشم نیومد و با طبع غذایی من سازگار نبود اما تجربه هرچقدرم بد قشنگه به نظر من. هتلاشم که نگم براتون از ساختمونای شیک و چندین طبقه با پرسنل و مردم خونگرم و مهربونشون که نمیذارن مسافر یا توریست تنها باشه و کلی بهش محبت و لطف میکنن اصلا مثل ایران نیست که به فکر پول گرفتن فقط از توریستها باشن اونجا واقعا به آدما اهمیت میدادن براشونم مهم نبود توریستی ایرانی ای کی هستی اینشونو خیلی دوس داشتم. هتل ما تو شهر والنسیا بود یه شهر ساحلی جذاب و البته اون موقع که من رفتم آفتاب زیادی نداشت اما به محض آفتابی شدن مردم میریختن تو ساحلا آفتاب بگیرن زن و مرد و پیر و جوون. تو هتل و رستوراناشون صبحونه هاش از غذاهاش جذاب تر بود انواع و اقسام اسمای جالب مثلا من از صبحونه فارتونز خیلی خوشم اومده بود کلی میخوردم سیرم نمیشدم. روز سوم بود یکم صبح تا ظهر خلوت بودیم رفتیم موزه کگنهایم هرچند من علاقه ای به موزه ندارم اما معماری مدرن اونجا منو مجذوب خودش کرده بود. دیگه اینکه فکنم روز آخرم بود رفتیم شهر طلایی به نام سالامانکا واقعا طلایی و حیرت انگیز بود همه ساختموناش تاریخی و باستانی که نور بهشون میتابید قشنگ همه جاهاشونو طلایی میدیدی. انقدر جو بین جووناشونو دوست داشتم خوب و خوش و خندون وسلامت بودن و همش داشتن باهم حرفایی راجب دانشگاه و جزوه و شوخی های توی کلاساشون میکردن. اینم از تجربه من تو این شهر درسته کم جاهایی رو دیدم اما به نظرم برای اونی که میخواد بره اونجا بد نیست اینا رو هم بدونه شاید نخواست بره ببینه.