زندانی که غرق شد

قاره اروپا کشور ها و مقاصد گردشگری متعددی را در خود جای داده است و سالانه ‏گردشگران ایرانی زیادی به این قاره سفر می کنند از این رو ما در این مقاله قصد داریم ‏اطلاعاتی در رابطه با یکی از بهترین و عجیب ترین جاذبه های موجود در این قاره را که ‏زندان رومو می باشد در اختیار گردشگران تور اروپا و همچنین کاربران سایت لحظه آخر ‏قرار دهیم.
بازدید از زندان های قدیمی همواره برای افراد جذاب می باشد اما بازدید از زندانی که ‏غرق شد بی شک می تواند بسیار هیجان انگیز تر باشد در ادامه با ما همراه باشید تا ‏زندانی که غرق شد را به شما معرفی کنیم. 
زندان رومو که در کشور استونی در شمال اروپا واقع شده است زندانی است که حدود 22 ‏متر از ساختمان آن به زیر آب رفته است و دلیل این امر سیلابی می باشد که حدود 27 ‏سال پیش یعنی در سال 1991 رخ داده است. 
لازم به ذکر است این زندان که به زندان آلکاترز اروپا معروف بود در سال 1930 و در دوره ‏کمونیست ها ساخته شد و در گذشته حدود 7000 نفر در این مکان زندانی بوده اند. 
این زندان قدیمی پس از تخلیه، دستخوش بلایای طبیعی زیادی شد تا اینکه توسط ‏سیلاب به طور کلی به زیر آب رفته و به بنایی کاملا متروکه تبدیل گشت، اما در سال ‏های اخیر مورد توجه گردشگران تور اروپا قرار گرفته است و یکی از جاذبه های گردشگری ‏اروپا محسوب می شود. 
اگر قصد سفر با تور اروپا را دارید حتما به بازدید از این زندان بروید چرا که با دیدن ‏دریاچه زلال و زیبای اطراف بنای زندان شگفت زده خواهید شد. خوب است بدانید برخی ‏از گردشگران به شنا و غواصی در اطراف زندانی که غرق شد می پردازند. 
امیدواریم این مقاله در سفر با تور اروپا برایتان مفید واقع شود.‏
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره زندانی که غرق شد

شراره 7 تیر 97
1
چقدر مطلبتون در رابطه با زندانی که غرق شد جالب بود من برای چندتا از دوستام لینک مطلبتون رو به اشتراک گذاشتم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما