بلند ترین آسمان خراش تایلند

کشور تایلند در سال های اخیر به یکی از مقاصد گردشگری محبوب در میان گردشگران ‏ایرانی تبدیل شده است و دلیل این امر وجود جاذبه های گردشگری متعدد در آن می ‏باشد.
 در این مقاله قصد داریم یکی از جاذبه های معروف این کشور را که بلند ترین ‏آسمان خراش تایلند می باشد را به گردشگران تور تایلند و کاربران سایت لحظه آخر ‏معرفی کنیم.  
بلند ترین آسمان خراش تایلند یا ساختمان ماهاناخن (‏mahanakhon‏) در شهر بانکوک ‏واقع شده و در تاریخ 29 آگوست سال 2016 افتتاح گردیده است. طراحی این برج بسیار ‏منحصر به فرد می باشد و دارای نمایی پیکسلی است که نظر هر بیننده ای را به خود ‏جلب می کند خوب است بدانید معمار این برج یکی از برجسته ترین معمار های دنیا ‏یعنی اُله شِرین می باشد و اغلب گردشگرانی که با تور تایلند یا تور بانکوک به این شهر ‏می روند از این آسمان خراش بازدید می کنند. 
لازم به ذکر است که این آسمان خراش با دارا بودن ارتفاع حدود 314 متر از برج ایفل ‏پاریس نیز بلند تر می باشد همچنین این سازه شامل 77 طبقه است که در آن ها ‏خدمات مختلفی نظیر هتل، ساختمان های تجاری، واحد های مسکونی، انواع رستوران ‏ها، کافه ها، استراحتگاه ها وجود دارد.  
اگر قصد سفر با تور تایلند را دارید باید بدانید که این آسمان خراش یکی از گران قیمت ‏ترین ساختمان های تایلند و جهان می باشد.  
ساخت برج ماهاناخن از سال 2011 در زمینی به مساحت 150 هزار متر مربع شروع شد و ‏پس از 5 سال به اتمام رسید در بالای این برج یک سکوی تماشا تعبیه شده است که ‏گردشگران تور تایلند می توانند از این سکو به تماشای شهر بانکوک بپردازند و خاطرات ‏بسیار خوشی را رقم بزنند.  
  • امیدواریم این مقاله در سفر با تور تایلند برای گردشگران مفید واقع شود ‏
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بلند ترین آسمان خراش تایلند

مهرو 17 خرداد 97
3
من بلند ترین آسمان خراش تایلند رفتم بدک نیست من زیاد خوشم نیومد نسبت به جاذبه های دیگش
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما