جاذبه های گردشگری تایلند

تایلند یکی از مقاصد گردشگری محبوب میان گردشگران سراسر جهان به خصوص ایرانیان می باشد که همچنان بی دلیل نمی باشد ، پایتخت تایلند بانکوک دارای آب های شفاف ، سواحل متنوع و تمیز ، جزایر متعدد ، معابد و ساختمان های تاریخی همه و همه باعث شده تایلند جایگاه ویژه ای در حوزه ی گردشگری به خود اختصاص دهد. در این قسمت قصد داریم تعدادی از جاذبه های گردشگری تایلند را به مسافران تور تایلند معرفی کنیم.
 
 
1. کاخ بزرگ تایلند :
مجموعه کاخ بزرگ یکی از با ارزشمند ترین کاخ های تایلند به شمار می رود که قدمت قدیمی ترین سازه ای این بنا به قرن هفدهم میلادی باز می گردد.همچنین این مجموعه زیبای از قرن هجدهم میلادی محل اقامت پادشاهان رسمی تایلند بوده است.
این مجموعه با 500 هزار متر مربع شامل چندین ساختمان می باشد که از مشهور ترین آن می توان به کاخ زمردین اشاره کرد. اگر به تور بانکوک سفر می کنید بازدید از کاخ بزرگ را به هیچ عنوان از دست ندهید.
 
 
2. بازار های شناور تایلند :
یکی از جاذبه های گردشگری تایلند می توان به بازار های شناور بانکوک اشاره کرد که در چندین سال اخیر مورد توجه بسیاری از گردشگران تور تایلند قرار گرفته است.اگر قصد دارید از بازار شناور دیدن کنید می توانید در تور های قایقی از طریق آژانس های گردشگری بانکوک خریداری کنید.
 
 
3. آیوتایا :
آیوتایا پایتخت سابق تایلند روزگاری شهری مرفه و پر رونق بوده است که این مکان یک ساعت با ماشین از بانکوک فاصله دارد. بیش از 400 سال این پایتخت پر رونق بوده است اما پس از حمله ارتش برمه در سال 1762 میلادی ساکنان پایتخت مجبور به ترک و فرار از آیاتویا شدند. آیوتونا با وجود تعداد زیادی بنا های تاریخی و تزیین شده امروزه به یکی از جاذبه های گردشگری تایلند تبدیل شده است.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره جاذبه های گردشگری تایلند

وحید 13 آبان 97
1
جاذبه های گردشگری تایلند خیلی وسیع هست و تو مدت کوتاه نمیشه همشو گشت
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما