بزرگ ترین تخم مرغ شکلاتی

شهر دبی همه ساله گردشگران بسیار زیادی را از نقاط مختلف جهان پذیرا می باشد و به همین دلیل هتل های زیادی دارد. در بین سیل عظیم این هتل ها، یک هتل به نام هتل فیرموت دبی دست به کار جالبی زده و یک تخم مرغ عظیم الجثه را در لابی هتل در دید انزار عمومی قرار داد.
این تخم مرغ به بزرگ ترین تخم مرغ شکلاتی معروف گشته و نزد گردشگران تور دبی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. بزرگ ترین تخم مرغ شکلاتی به وسیله روماین کاستت (سرآشپز هتل) طبق ظرافت و سلیقه خاصی درست شده است. در مراحل تهیه این تخم مرغ زیبا حدود 80 کیلو شکلات تلخ به کار رفته و ارتفاع آن به 2.5 متر می رسد. طراحی این تخم مرغ منحصر به فرد بسیار وقت گیر بوده و تقریبا 4 هفته مراحل آن به طول انجامید. این تخم مرغ شکلاتی حدود 435 کالری داشت که مقدار قابل توجه ای بود.
بزرگ ترین تخم مرغ شکلاتی یک سوژه ی بسیار جذاب برای عکاسی بوده و برخی از گردشگران تور دبی عکسی که با آن گرفتند را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته تا دوستان و آشنایان خود را با این تخم مرغ بی نظیر آشنا سازند. البته لازم به ذکر است که هیچ یک از گردشگران تور امارات اجازه دست زدن و لمس کردن این تخم مرغ شکلاتی را نداشتند. این تخم مرغ به مناسبت عید پاک درست شده بود و به دلیل مسائل بهداشتی تنها به مدت یک ماه در لابی هتل قرار داشت و هم اکنون موجود نمی باشد.
ظاهر این تخم مرغ بسیار زیبا و چشم نواز بوده و علاوه بر روکش شکلاتی که همه ی قسمت های آن را پوشانده، نقاط ریز و درشتی به رنگ های زرد و صورتی روی آن طراحی شده است. این ترکیب رنگی که روی بزرگ ترین تخم مرغ شکلاتی صورت گرفته، جلوه ی زیبایی را به آن بخشیده و چشم نواز می باشد. این تخم مرغ روی سکویی از چمن مصنوعی قرار گرفته بود تا بیشتر و بهتر در نظر گردشگران تور دبی دیده شود و زیبایی ها و شکوه آن بهتر نمایان گردد. مسئولین هتل در کل زمانی که این تخم مرغ در لابی بود، به مراقبت از آن پرداخته و اجازه نمی دادند کسی به آن دست بزند تا مبادا آسیبی ببیند.
این تخم مرغ تنها اثری نیست که اسم هتل فیرموت را بر سر زبان ها انداخته و این هتل اخیرا یک بار دیگر به دلیل پکیج ویژه ای که به مناسبت ولنتاین در اختیار گردشگران قرار داده بود بین جهانگردان زبانزد شد. این پیشنهاد منحصر به فرد هتل فیرموت که بسیار گران و با شکوه بود حدود 23 هزار دلار هزینه داشت که امکانات با ارزشی را به مشتریان خود ارائه داد. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما