امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به رستورانی در دل آبشار

رستورانی در دل آبشار

بی شک یکی از بهترین و لذت بخش ترین قسمت های سفر در هر شهری، خوردن غذا های محلی و مخصوص به آن شهر می باشد و بی اغراق هیچ گردشگری بدون غذا خوردن در یکی از رستوران های سن پابلو (San Pablo)، این شهر را ترک نمی کند.

در کشور فیلیپین شهر سن پابلو، رستوران های متعددی با دکوراسیون شیک، لوکس و مدرن به چشم می خورد، اما رستورانی در دل آبشار، در مجموعه‌ تفریحی-رفاهی ویلا اسکودرو (Villa Escudero) وجود دارد که شاید با دکوراسیون ساده ولی خلاق، رقابت تنگاتنگی را با رستوران های معروف این شهر ایجاد کرده است. لازم به ذکر است مجموعه تفریحی-رفاهی ویلا اسکودرو دارای انواع جاذبه های گردشگری مانند رستوران، موزه، اقامتگاه، باغ گیاه ‌شناسی و قایق ‌های چوبی برای گردش در سطح دریاچه می باشد و ما قصد داریم در ادامه رستوران ویلا اسکودرو که جذاب ترین بخش این مجموعه است را برای گردشگران عزیز معرفی کنیم. رستورانی در دل آبشار نامی است که هر فرد با دیدن این رستوران به ذهنش می رسد، چرا که میز و صندلی های این رستوران دقیقا در جوار آبشار و اطراف آن چیده شده است. نکته بسیار جذاب رستوران ویلا اسکودرو این است که همه گارسونان و مشتریان آن با پوشش خاص و منحصر به فردی تردد کرده و غذا می خوردند. پوششی که شاید در هیج رستورانی مانند آن را نخواهید دید. به طور مثال مردان با شلوارک و بدون کفش یا گارسون های خانم با دامن های محلی زیبای خوشرنگ وارد رستوران ویلا اسکودرو می شوند. 

در رستوران ویلا اسکودرو غذا های محلی و خوشمزه بر روی میز هایی از جنس بامبو و تزئین شده توسط برگ درخت آن سرو می شود. غذا خوردن در رستورانی در دل آبشار با فضای گرم و صمیمی و دکور خلاق و منحصر به فرد، تجربه ای است به یاد ماندنی و تکرار نشدنی.  منوی رستوران ویلا اسکودرو را انواع ماهی کبابی ها و خوراک های گوشتی لذیذ تشکیل می دهند. گفتنی است آب آبشار از سد لاباسین سرچشمه گرفته و معدنی نمی باشد. رستوران ویلا اسکودرو در اوایل دهه 90 قرن بیستم میلادی به دست یک زوج فیلیپینی تاسیس شده و از آن زمان با به حال با تحولات عظیم گسترش یافته و به شکل امروزی در آمده است.
غذا خوردن در رستورانی در دل آبشار یکی از هیجان انگیز ترین کار هایی است که در طول سفرتان در تور فیلیپین می توانید انجام دهید ولی باید بدانید که در این رستوران نباید نگران خیس شدن لباس هایتان باشید.

نظرات مردم درباره رستورانی در دل آبشار

بهنام 22 آبان 97
1
وااااااااااااااااای چقدر رستورانی در دل آبشار زیبا و باحاله خاصه اصلا
درج نظر