امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به غار حیرت انگیز آلگارو

غار حیرت انگیز آلگارو

در جنوب کشور پرتغال ناحیه ای به نام آلگارو وجود دارد که در سواحل این ناحیه غارهای آهکی مشهوری قرار دارند. اگر در نظر دارید سفری رویایی و خاطره انگیز را تجربه کنید حتما به ساحل بناگیل در کشور پرتغال بروید.
در این ساحل، یک غار شگفت آور به نام غار آلگارو وجود دارد که یک پدیده طبیعی و عجیب است و سالیانه گردشگران بی شماری را به خود جذب می کند. این غار جزء 10 غار حیرت انگیز جهان است.
 نزدیکی به ساحل و ضربه های مکرر موج های خروشان اقیانوس اطلس در طی زمان، سبب به وجود آمدن این غارها شده است. غار حیرت انگیز آلگارو به دلیل وجود برج های ماسه رنگی شهرت بسیاری کسب کرده است. آلگارو جنوبی ترین ناحیه کشور پرتغال است که خط ساحلی آن پر از غارهای آهکی می باشد. دسترسی به غار آلگارو فقط از طریق دریا امکان پذیر است. گردشگران تور پرتغال می توانند سوار بر قایق، از خطوط ساحلی و غارهای شگفت انگیز این منطقه دیدن کنند. البته به صورت پیاده هم می توان از غار حیرت انگیز آلگارو بازدید کرد و شگفتی های آن را از نزدیک به چشم دید. سواحلی مانند ponta da piedade  با دارا بودن برج های ماسه سنگی، تعداد زیادی از توریست های تور پرتغال را به خود جذب کرده است.
تعداد زیادی از توریست های جهانی هر ساله برای دیدن غار حیرت انگیز آلگارو به این منطقه سفر می کنند و به گشت و گذار می پردازند و از شگفتی های این غار عکاسی می کنند. تورهای ساحلی همراه با قایق های گوناگون وکروز و کایاک همیشه در کنار ساحل حاضر هستند و در صورت تمایل می توانید بازدید از غارهای آهکی را به وسیله این قایق ها انجام دهید که این قایق ها شما را تا ساحل ponta da piedade می برند. قابل ذکر است که به غیر از غار آلگارو، 4 غار دیدنی دیگر در این ناحیه وجود دارد اما وسیع ترین و عجیب ترین آن ها غار آلگارو است. تفریحاتی مانند: دیدن دلفین ها، بازی پاراسیلینگ، باربی کیو پارتی، ماهیگیری و بازی های ساحلی باعث شده این تور یکی از تورهای بسیار جذاب نزد گردشگران شود.
این ناحیه حدود 300 روز از سال، دارای آب و هوایی گرم و آفتابی است که این موضوع برای توریست های تور پرتغال بسیار مطلوب است. غار حیرت انگیز آلگارو و سواحل اطراف آن، یکی از انتخاب های مناسب برای سفر خانوادگی و سفر ماه عسل زوج هایی که به تازگی ازدواج کردند می باشد. منظره های بی نظیر و شگفت انگیز، ساحلی بسیار تمیز و آب و هوای دلپذیر این منطقه سبب می شود که سفری خاطره انگیز برای شما رقم بخورد.
درج نظر