زمین های زرد پوش چین

چین نام کشوری در شرق آسیا می باشد که همواره پیشرفت های شگرفی در زمینه های مختلف پیدا کرده است.
کشور چین جاذبه های طبیعی زیادی دارد که همین امر، این کشور را به یکی از کشورهای پرتوریست و تفریحی در جهان تبدیل کرده است. یکی از جاذبه های حیرت انگیز این کشور، زمین های زردپوش چین است که سالیانه تعداد زیادی از توریست های تور چین برای بازدید این منطقه به این کشور سفر می کنند. زمین های زرد پوش چین در قسمت شرق چین و در اطراف شهر luoping قرار دارد. این منطقه در کل سال آرام و بی صدا است تا زمانی که گل های کانولا غنچه می زنند، که با غنچه زدن این گل ها این شهر حال و هوای دیگری پیدا می کند و به دلیل سیل جمعیت و توریست های تور چین، این منطقه بسیار شلوغ می شود. در اوایل فصل شکوفه دادن گل های کانولا، یک نمایشگاهی به صورت سالیانه در این شهر برگزار می شود و با ریختن گلبرگ ها، این منطقه دوباره ساکت و بی صدا می شود.
 این منطقه و زمین ها، نمایی بسیار خوش منظر و چشم نواز از گل های زرد رنگی دارد که کل زمین ها و تپه های آن ناحیه را پوشش می دهد و تا جایی که چشم کار می کند این گل های زرد رنگ زیبا دیده می شوند و نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. این مکان علی الخصوص در فصل بهار بسیار دیدنی و زیبا می باشد و عکاسان زیادی از نقاط مختلف جهان برای ثبت تصاویر زیبا از این زمین ها و گل ها به این کشور می آیند. زمین های زرد پوش چین برای دوستداران و طرفداران طبیعت، مکانی مناسب و باب میل می باشد که با دیدن آن بسیار سر ذوق می آیند. این زمین ها علاوه بر منظره دل نوازی که دارد، عطر مطبوع و خوشی را در اطراف منتشر می کند و سفری خاطره انگیز را برای تورسیت های تور چین رقم می زند.
عطر گل های کانولا موجود در این زمین ها، سبب شده که تعداد بسیار زیادی زنبور عسل در ماه های بهمن و اسفند و فروردین به این مکان جذب شوند. نام دیگر گل های کانولا، گل های کلزا می باشد که از آن ها برای تهیه روغن های آشپزی نیز استفاده می کنند. گرچه اطراف شهر لوپینگ غرق در این گل های زرد می شوند، اما بهترین جا برای مشاهده نمایی کلی از آن ها، روی بلندی ها و تپه های بلند است. زمین های زرد پوش چین جلوه خاصی به شهر لوپینگ بخشیده و این شهر را به شهری توریستی تبدیل کرده که از نظر اقتصادی هم بسیار برای این شهر رونق آفرین بوده است. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما