ساحلی درخشان و جادویی

جزیره وادهو یکی از جزیره های مالدیو، که در جنوب غرب سریلانکا، در اقیانوس هند واقع شده است. این جزیره زیبا حدود 500 نفر جمعیت دارد. شغل اکثر بومیان جزیره مالدیو کشاورزی و ماهیگیری می باشد. سواحل جزایر مالدیو، سواحلی مرجانی با ماهی های رنگارنگ و مرداب های صاف و زلال، درختان نارگیل محیط مناسبی برای گردشگران می باشد.

جزیره وادهو از مکان های جذاب برای گردشگرانی است که به غواصی علاقه دارد و به همین دلیل ایستگاه های غواصی فراوانی در این جزیره برای گردشگران موجود می باشد. از دیگر تفریحاتی که در این سواحل درخشان وجود دارد، می توان به شنا، ورزش های آبی و موج سواری اشاره کرد. صنعت گردشگری از مهم ترین منابع درآمد مالدیو به شمار می آید و برخی از جزایر مالدیو فقط برای گردشگری اختصاص داده شده است. جزیره وادهو قسمتی از جزیره مرجانی راآتول (Raa Atoll) می باشد. راآتول (Raa Atoll) شامل مجموع الجزایر است که حدود 900 هزار کیلومتر مربع مساحت دارد، این ساحل به طوری است که افراد تصور می کنند میلیون ها ستاره کوچک در عمق دریا غرق شده اند اما اینطور نیست. سواحل این جزیره را ماسه های سفید رنگ و آب های گرم که مملو از جانداران دریایی در بر گرفته است. گردشگران تور مالدیو با سفر به این جزیره و بازدید از ساحل درخشان و جادویی آن تجربه فراموش نشدنی خواهند داشت. ساحل جزیره وادهو در شب درخشان بوده به همین دلیل معروف ترین ساحل دنیا شناخته شده است که آن را قطعه ای از بهشت نامیده اند. این ساحل زیبا که ساحلی درخشان و جادویی است، یکی ازجذاب ترین مناظر مالدیو به شمار می آید. امواجی که به ساحل می آیند همانند لایه ای درخشان ساحل دریا را روشن می کنند و هنگامی که افراد روی ماسه های این ساحل قدم می زنند به علت فشاری که روی ماسه ایجاد می شود، رد پای درخشان آبی رنگ بر جای می ماند. 

این پدیده برای گردشگران تور مالدیو که از این مکان بازدید می کنند، بسیار هیجان انگیز و جذاب است. یکی از بهترین مکان ها برای استراحت، طبیعت ساحل وادهو که ساحلی درخشان و جادویی است، می باشد. البته همانند این پدیده عجیب و فوق العاده در برخی از مناطق دیگر جهان نیز وجود دارد که کشور ژاپن و استرالیا، جزو آن دسته هستند. اما به دلیل ساحلی درخشان و جادویی این جزیره گردشگران بیشتر علاقه مند که برای تماشای این پدیده ی زیبا به سواحل درخشان جزیره ی وادهو با تور مالدیو سفر کنند. در طول روز گردشگران و بومیان از آب شفاف و درخشان این جزیره بهره می برند و به تفریح و شنا در این سواحل می پردازند و در طول شب برای دیدن ستاره هایی که در دریای زیبا و ساحل این جزیره که به ساحلی درخشان و جادویی شناخته شده است، می آیند . 

 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره ساحلی درخشان و جادویی

فتانه فراست 8 مرداد 99
0
ممنونم خیلی جذاب وعالی بود ازشما ممنونم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما