پارک مفاخر گورستانی که جاذبه شد
پارک مفاخر در باکو یکی از پارک ها و جاذبه های دیدنی باکو به شمار می رود که نه تنها تفریحی نیست بلکه قبرستانی برای چهره های برجسته آذربایجان می باشد به همین دلیل لقب پارک مفاخر گورستانی که جاذبه شد را به آن لقب دادند.
در این پارک بالای مزار هر شخصیتی مجسمه ی آن ها هم نصب شده که در این میان بزرگ ترین مجسمه این پارک متعلق به حیدر علی اف رئیس جمهور سابق آذربایجان می باشد که همیشه تحت حفاظت دو سرباز در کنارش است و نمی گذارند بازدید کنندگان به آن نزدیک شوند.در پارک مفاخر شخصیت های مهم و قابل احترامی دفن شده اند که هر سال به ترتیب مراسم های یاد بود متعددی ترتیب می دهند که از نظر گردشگران بسیار جذاب می باشد.
یکی از تفریحات و سرگرمی های پارک مفاخر قدم زدن در فضای سر سبز ، بازدید از مجسمه ها و مقبره های مختلف و همچنین عکس برداری از آن ها نیز می باشد.
گردشگران عزیز تور باکو می توانند در فصل بهار و تابستان که آب و هوای مناسب تری دارد سفر کنند و حداقل سه ساعت از زمان خود را برای بازدید از پارک مفاخر بگذارند.
بازدید کنندگان عزیز می توانند به وسیله ی تاکسی ، خودرو و اتوبوس های درون شهری خود را به این پارک برسانند و بدون هیچ گونه ورودی و تهیه بلیط از پارک دیدن کنند و نهایت لذت را ببرند.امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به پارک مفاخر گورستانی که جاذبه شد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.