امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به دیدنی های برزیل

دیدنی های برزیل

برزیل به عنوان پنجمین کشور بزرگ جهان شناخته شده است که نیمی از جنوب آمریکا را در بر گرفته است.این کشور زیبا یکی از زیبا ترین مقاصد گردشگری لوکس به شمار می رود که گردشگران خاص خود را دارد.در این بخش از لحظه آخر شما را با چندین دیدنی های برزیل آشنا خواهیم کرد.
 
 
اورو پِرتو یکی از زیبا ترین دیدنی های برزیل محسوب می گردد که یک شهر استعماری به معنای دریای سیاه می باشد.این شهر زیبا در قرن 17 تاسیس و مهاجران به سرعت در آن طلا های زیادی کشف کردند.
معماری تمام خانه ها و ساختمان های این شهر استعماری پرتغال می باشد که ساختمان های مدرن هم باید از این امر پیروی کنند.کلیسا هایی در اورو پِرتو وجود دارد که در قرن های 18 و 19 ساخته و از طلا تزیین شده اند و همچنین وجود مجسمه های الیجادینهو ، اورو پِرتو آن را به محبوب ترین جاذبه گردشگری تبدیل کرده است.
 
ا
 
تئاتر آمازوناس
یکی دیگر از دیدنی های برزیل تئاتر آمازوناس می باشد که در قلب جنگل آمازون ساخته شده است.این تئاتر زیبا توسط تاجر ثروتمند لاستیک به نام آمازوناس با بهترین متریال های سر تا سر جهان ساخته شد.
اولین نمایش در سال 1897 در این ساختمان اجرا گردید اما بعد از این تجارت لاستیک افت کرد آمازوناس درآمدش کاهش یافت و این ساختمان به مدت 90 سال تعطیل و در نهایت در سال 1990  دوباره روی کار آمد و گردشگران تور برزیل از آن بسیار استقبال کردند.
 
 
فرنادو د نورنها
فرنادو د نورنها مجمع الجزایر زیبا با مناظر دیدنی و حیات وحشی بکر می باشد که آن را به یکی از بهترین دیدنی های برزیل تبدیل کرده است.این مجمع الجزیره در 354 کیلومتری سواحل شمال شرقی برزیل واقع گردیده که در سال 1503 کشف گردید.این جزیره امروزه بزرگ ترین جزیره از بین 21 جزیره ی دیگر با جمعیتی حدود 3500 نفر می باشد که با داشتن آب گرم و همچنین دید بسیار خوب تا عمق 50 متری برای غواصان بسیار ایده آل است.
 
درج نظر