دیدنی های برزیل
اورو پِرتو یکی از زیبا ترین دیدنی های برزیل محسوب می گردد که یک شهر استعماری به معنای دریای سیاه می باشد.این شهر زیبا در قرن 17 تاسیس و مهاجران به سرعت در آن طلا های زیادی کشف کردند.
معماری تمام خانه ها و ساختمان های این شهر استعماری پرتغال می باشد که ساختمان های مدرن هم باید از این امر پیروی کنند.کلیسا هایی در اورو پِرتو وجود دارد که در قرن های 18 و 19 ساخته و از طلا تزیین شده اند و همچنین وجود مجسمه های الیجادینهو ، اورو پِرتو آن را به محبوب ترین جاذبه گردشگری تبدیل کرده است.

ا

تئاتر آمازوناس
یکی دیگر از دیدنی های برزیل تئاتر آمازوناس می باشد که در قلب جنگل آمازون ساخته شده است.این تئاتر زیبا توسط تاجر ثروتمند لاستیک به نام آمازوناس با بهترین متریال های سر تا سر جهان ساخته شد.
اولین نمایش در سال 1897 در این ساختمان اجرا گردید اما بعد از این تجارت لاستیک افت کرد آمازوناس درآمدش کاهش یافت و این ساختمان به مدت 90 سال تعطیل و در نهایت در سال 1990  دوباره روی کار آمد و گردشگران تور برزیل از آن بسیار استقبال کردند.فرنادو د نورنها
فرنادو د نورنها مجمع الجزایر زیبا با مناظر دیدنی و حیات وحشی بکر می باشد که آن را به یکی از بهترین دیدنی های برزیل تبدیل کرده است.این مجمع الجزیره در 354 کیلومتری سواحل شمال شرقی برزیل واقع گردیده که در سال 1503 کشف گردید.این جزیره امروزه بزرگ ترین جزیره از بین 21 جزیره ی دیگر با جمعیتی حدود 3500 نفر می باشد که با داشتن آب گرم و همچنین دید بسیار خوب تا عمق 50 متری برای غواصان بسیار ایده آل است.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز دیدنی های برزیل
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری