با شهر آلاچاتی آشنا شوید

📅 انتشار : 1396/09/28 📅 بروزرسانی : 1396/09/28 بازدید : 1133
 
شهر آلاچاتی کجاست
 
شهر زیبای آلاچاتی ازمیر زمانی که کارگران یونانی به این منطقه آمدند تا مزارع را از مارالایاها تخلیه کنند در سال 1850 بنیان گذاری شد.در نهایت به این صورت شد که خانواده های آنان از این شهر خوششان آمد و در همان جا مشغول به باغداری ، دامداری و کشاورزی کردند.همچنین در ابتدا نام این شهر Agrilia نام گذاری شده بود.
اما چندی بعد که شکل شهر تغییر کرد مسلمانان ترکیه از بالکان به این شهر آمده و در آن جا ساکن شدند و در نهایت یونانی ها این شهر را ترک کردند و به این صورت شد که مسلمانان تور ترکیه نام آن را به آلاچاتی تغییر دادند.شهر آلاچاتی سالیان سال فراموش شده بود به همین دلیل بکر بودن و زیبایی خود را حفظ کرده است.
شهر آلاچاتی تا به امروز در حال پیشرفت بوده است و سال به سال بر تعداد گردشگران آن افزوده می شود به همین دلیل همواره در حال ساخت و سازهای مختلف است تا بتوانند امکانات خدماتی و رفاهی متفاوتی به گردشگران عرضه کنند.
 
عکس های آلاچاتی
 
آب و هوای شهر آلاچاتی همانند شهر ازمیر ترکیه آب و هوای معتدل و گرمی دارد.تابستان ها در این شهر شاهد بارش کم و زمستان این بارش ها به نسبت افزایش یافته و رفته رفته آب و هوای آن خنک تر می شود.به طور کلی میانگین دمای هوا در شهر آلاچاتی ترکیه 17 درجه سانتی گراد می باشد.
اگر می خواهید با شهر آلاچاتی آشنا شوید بدانید که کسانی به این شهر سفر می کنند که به موج سواری علاقه مند هستند، به شما هم اگر علاقه دارید سفر به این شهر را پیشنهاد می کنیم.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.7 از 5 | از 100 کاربران به با شهر آلاچاتی آشنا شوید