امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هال‌ اشتات اتریش

هال‌ اشتات اتریش

اتریش یکی از زیبا ترین کشور های اروپای مرکزی می باشد که به دلیل طبیعت بکری که دارد سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر جهان می باشد.اگر از آن دسته از افرادی هستید که به طبیعات و خاص بودن علاقه مند هستید هال‌ اشتات اتریش بهترین پیشنهاد برایتان می باشد در ادامه به معرفی بیش تری از هال‌ اشتات اتریش می پردازیم.
 
 
هال اشتات اتریش یکی از شهر های کوچک این کشور می باشد که در کنار دریاچه زیبایی به همین نام شکل گرفته است و می توان به جرات گفت این شهر بهشت روی زمین است.شایان ذکر است که این شهر به همراه سالزکامرگوت و داخ‌اشتاین به عنوان میراث فرهنگی یونسکو به ثبت رسیده است.
این شهر بی شک یکی از زیبا ترین شهر های تور اتریش به شمار می رود که علاوه بر ویژه گی های منحصر به فرد می توانید از این شهر به منطقه‌ی Dachstein Salzkammergut بروید همچنین اگر درست برنامه ریزی کنید می توانید از  غارهای Dachstein دیدن کنید این غار ها که یکی از بی نظیر ترین مجموعه های طبیعی در اروپا است و  عمق 1174 متر نیز می باشد.یکی از جالب ترین و دیدنی ترین این مجموعه غار بزرگ یخی است که در فصل تابستان دمای زیر صفر درجه و آبشار های یخی با شکل های مختلف و زیبایی را به وجود می آورد.
 
 
یکی دیگر از دیدنی های این شهر زیبا و کوچک غار ماموت که از تالار های لوه ای شکل بر اثر رود زیر زمینی است تشکیل شده است که بالای این غار و روی زمین سازه ای فلزی به نام 5 انگشت وجود دارد.این سازه یک سکوی بازدید می باشد که می توانید به وسیله ی آن طبیعت زیبای اطراف و چشم انداز آلپی را مشاهده و لذت ببرید.
به طور کلی این شهر زیبا را به آن دسته از افرادی پیشنهاد می کنیم که به طبیعت علاقه ی زیادی دارند و می توانند چند روزی از سفر به اتریش را در هال اشتات اقامت داشته باشند.
 
درج نظر