جاذبه های طبیعی اروپا

قاره اروپا که 50 کشور را درون خود جای داده است از نظر تنوع فرهنگی ، جغرافیا و تاریخی وسعت زیادی دارد.جاذبه های طبیعی اروپا آنقدر متنوع می باشد که هر کدام آن ها دلیل خوبی برای بازدید محسوب می شود ، به همین خاطر در این بخش به معرفی تعدادی از جاذبه های طبیعی اروپا می پردازیم.ناحیه توسکانی در ایتالیا

گردشگران تور ایتالیا توجه داشته باشند که منظره های کمی مانند توسکانی در دنیا خواهید دید.ناحیه توسکانی که از جاذبه های طبیعی اروپا محسوب می گردد منطقه ای با درختان سرو و مزارع زیبا پوشیده و منظره ای خاصی را به این منطقه بخشیده است.
پارک ملی دریاچه های پلیتیویچ در کرواسی

این دریاچه که به 16 دریاچه پلکانی تقسیم می گردد در کرواسی واقع گردیده است.اگر با تور کرواسی سفر می کنید حتما ارزش این را دارد که یک روز به خارج از پایتخت بروید و از این دریاچه دیدن نمایید.این پارک ملی با داشتن دریاچه ها ، آبشار ها و غار های زیبایی که دارد به ثبت ملی یونسکو رسیده است.
صخره های موهر در ایرلند

در سواحل غربی ایرلند صخره هایی تا ارتفاع 120 متر به بالا تا 7 کیلومتر ادامه دار است.دریای آتلانتیک به صورت مداوم به این صخره ها برخورد می کند و صحنه ی دراماتیکی را به وجود می آورد.
سوالبارد در نروژ

سوالبارد شمالی ترین و همچنین بدون ساکن در روی زمین می باشد و همچنین از دوردست ترین منطقه دنیا است.کاربران عزیز بدانند که این مجمع الجزایر در کنار منحنی قطب قرار گرفته و به دلیل حیات وحش خاص به یکی از بکر ترین جاذبه های طبیعی اروپا تبدیل شده است.
گودال آبی کاپری در ایتالیا

گودال آبی گروتو از شگفتی های طبیعت اروپا می باشد که رنگ آبی آن منظره ی خاصی به غار بخشیده است.دهانه ی این غار یک متر است و زمانی که می خواهید از آن دیدن نمایید باید با قایق های مخصوص داخل غار بروید.


گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما