قیمت بلیط سیرک مسکو

📅 بروزرسانی : ۱۲ آذر ۱۳۹۷ بازدید : 717
سیرک نیکولین یکی از اماکن تفریحی محبوب مسکو است که در آن انواع نمایش های جذاب و مهیج برگزار می شود و گردشگران می توانند با تهیه بلیط و مراجعه به آن، اوقات شاد و مفرحی را در سفرشان به مسکو رقم بزنند. دانستن قیمت بلیط مجموعه های تفریحی، از جمله اطلاعاتی است که گردشگران پیش از مراجعه به آن ها نیاز دارند، از این رو ما در این مطلب قصد داریم کاربران عزیز را از حدود قیمت بلیط سیرک مسکو مطلع سازیم. بنابراین با ما همراه باشید تا از قیمت بلیط سیرک مسکو آگاه شوید.

سیرک نیکولین مسکو دارای یک سالن با ظرفیت 3400 نفر می باشد. در این سالن انواع نمایش های هنری و مهیج از جمله بند بازی، حرکات موزون، هنرنمایی حیوانات آموزش دیده، شعبده بازی، نمایش های موزیکال و غیره اجرا می شود که گردشگران می توانند با رزرو سانس و مراجعه به سیرک از تماشای نمایش های آن لذت ببرند. گردشگران تور مسکو جالب است بدانید در این سیرک از 100 وسیله مختلف برای اجرای نمایش های آکروبات استفاده می شود و همچنین حدود 10 گروه هنری در این سیرک در حال فعالیت هستند. در ادامه اطلاعاتی درباره سانس ها، قیمت و نحوه تهیه بلیط سیرک مسکو در اختیارتان قرار می دهیم.
سانس ها و قیمت بلیط سیرک مسکو
نمایش های سیرک مسکو در همه روز های هفته و در سه سانس 11:00، 14:30 و 18:00 برگزار می شود. لازم به ذکر است که تعداد سانس های برگزاری نمایش، در روز های مختلف هفته، بین 1 تا 3 سانس متغیر می باشد. همچنین قیمت بلیط سیرک مسکو بسته به سانسی که رزرو می کنید متفاوت است ولی در تاریخ 12 آذر ماه سال 97، قیمت بلیط سیرک مسکو بین 43 دلار تا 125 دلار می باشد.
نحوه خرید بلیط سیرک مسکو
گردشگران عزیزی که در سفر به روسیه قصد مراجعه به سیرک مسکو را دارند، توجه داشته باشند که برای تهیه بلیط این سیرک، دو روش مختلف وجود دارد که در ادامه به ذکر آن ها می پردازیم:
روش اول، خرید بلیط به صورت آنلاین می باشد. گردشگران تور مسکو می توانند با مراجعه به وبسایت های سیرک نیکولین (www.circusnikulin.ru و www.nikulincircus.com) و یا وبسایت های تیکت لند (www.ticketland.ru) و بیگ بیلت (www.bigbilet.ru) بلیط خود را به صورت آنلاین تهیه نمایند.
روش دوم، خریداری بلیط از مراکز ارائه خدمات گردشگری موجود در هتل های شهر مسکو می باشد. یعنی گردشگران تور روسیه می توانند به میز تور هتلی که در آن اقامت دارند مراجعه کرده و بلیط سیرک مسکو را در صورت موجودی، تهیه نمایند.
آدرس و شماره تلفن سیرک نیکولین مسکو نیز به شرح زیر است:
آدرس: Russia, 127051, Moscow, Tsvetnoy Boulevard 13.
شماره تفلن: +7 (495) 625-8970.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره قیمت بلیط سیرک مسکو

دانشور آذر 1397
21 نفر پسندیدند
با این وضعیت دلار قیمت بلیط سیرک مسکو بی نهایت گرون در میاد انصاف نیست خدایی

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23454-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%B3%DB%8C%D8%B1%DA%A9-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%88

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به قیمت بلیط سیرک مسکو