سیرک نیکولین

کشور روسیه یکی از مقاصد گردشگری محبوب بین جهانگردان به شمارمی رود که برای بازدید از جاذبه های گردشگری و تفریحات جذاب آن  حاضر هستند مسافت های طولانی را بپیمایند و به این کشور سفر کنند. روسیه مملو از گردش و دیدنی های زیبا و تاریخی می باشد که برای گردشگران و توریست ها لحظات خوبی را به ارمغان می آورد به همین دلیل گردشگران زیادی از سراسر جهان به این شهر دیدنی سفر می کنند.
یکی از دیدنی های روسیه سیرک نیکولین می باشد که از جمله قدیمی ترین سیرک های روسیه به شمار می رود. سیرک نیکولین در شهر پرتوریست مسکو و در مرکز این شهر قرار دارد که از سال 1880 فعالیت خود را شروع کرده و مورد توجه گردشگران تور مسکو قرار گرفته است. بنای قدیمی سیرک نیکولین آجری بود و تنها 5 ردیف صندلی داشت که در طول گذر زمان این ساختمان وسعت بیشتری پیدا کرد. ساختمان جدید سیرک نیکولین در طول سال های 1987-1989 بازسازی شد. علت نام گذاری این سیرک، کمدین معروف و پرطرفدار روسیه به نام نیکولین بوده که از هنرمندان محبوب این سیرک بوده و پس از فوتش آن را به اسم او نام گذاری کردند. وجود فروشگاه های متنوع در لابی ساختمان، بر جذابیت سیرک نیکولین افزوده و نظر گردشگران تور مسکو را به خود جلب کرده است.

ظرفیت سیرک نیکولین حدود 3400 نفر است. در سیرک نیکولین تعداد زیادی بازیگر وجود دارد که با مهارت های شگفت آور خود تماشاگران و گردشگران تور روسیه را به وجد می آورند. علاوه بر این هنرمندان آکروبات باز، تعدادی از حیوانات مانند میمون ها، خرس ها و شیرهای دریایی نیز در سیرک نیکولین هنرنمایی می کنند. این مجموعه به قدری بزرگ و هیجان انگیز است که می توانید یک روز کامل از تفریحات و نمایش های مهیج و متنوع آن لذت ببرید و سرگرم شوید. نمایش های زیادی در سیرک نیکولین برگزار می شود که گردشگران تور مسکو را متحیر می کند.
در سیرک نیکولین نمایش های جالب و هیجان انگیزی از جمله حرکات آکروباتیک و حرکات موزون حیوانات، گردشگران تور مسکو و مردمان روسیه را به خود جذب کرده است، اگر با تور روسیه و یا به صورت شخصی سفر می کنید تماشای نمایش های جذاب سیرک نیکولین را از دست ندهید. قیمت بلیط این سیرک بستگی به صندلی و جای انتخابی شما دارد و بین 250 تا 3000 روبل متغیر می باشد، هر چه صندلی ها نزدیک به سکوی نمایش باشند قیمت آن ها بالاتر است و هر چه این فاصله بیشتر باشد هزینه بلیط کم تر می باشد. صندلی ها به نحوی قرار گرفته اند که تمامی تماشاگران دید مناسبی به سکوی نمایش دارند و به راحتی می توانند از دیدن حرکات حیوانات لذت ببرند. سیرک نیکولین یک تفریح بسیار مناسب برای خانواده ها می باشد که می توانند با تماشای نمایشی دیدنی در کنار هم لحظات خوشی را سپری کنند.
نمایش ها و جشن های ویژه و به خصوصی در این سیرک برگزار می گردد، قبل از رفتن حتما از لیدر تور و یا کارکنان هتل پرس و جو کنید. 

نظرات مردم درباره سیرک نیکولین

سیما 7 شهریور 97
4
سیرک نیکولین خیلی خوب و سرگرم کننده هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر