پارک ساحلی میرمهنا

تاریخ انتشار : ۲۰ آبان
جزیره کیش یکی از زیبا ترین و توریستی ترین مناطق در کشور ایران می باشد. این شهر در سال های اخیر پیشرفت های بسیاری داشته است، سالانه گردشگران زیادی تور کیش را در برنامه سفر خود قرار می دهند. در این شهر مکان های تفریحی بسیاری وجود دارد. یکی از مناطق تفریحی محبوب در شهر، پارک ساحلی میرمهنا می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی پارک ساحلی میرمهنا بپردازیم. 
پارک ساحلی میرمهنا در ساحل شمالی کیش در یکی از مناطق توریستی این شهر به نام  بلوار دریا واقع شده، این پارک در سال 1385 احداث شده است. گردشگران تور کیش لازم است بدانند که این پارک دارای دو فاز می باشد. فاز یک این پارک دارای مساحتی در حدود 40 هزار متر مربع بوده و دارای امکانات رفاهی بسیاری مانند آلاچیق و پارکینگ می باشد. در نزدیکی فاز یک این پارک بازار ماهی فروش ها، کتابخانه و بازار عرب ها وجود دارد. از تفریحات موجود در این بخش از پارک می توان به ماهی گیری در برخی از فصل ها اشاره کرد، همچنین گردشگران تور داخلی می توانند لاک پشت های بسیاری را در کنار پیاده روی این پارک مشاهده کنند. 
فاز دو این پارک دارای مساحتی در حدود 50 هزار متر مربع بوده و در نزدیکی محله بومیان جزیره قرار گرفته است. درون این فاز امکانات تفریحی بسیاری وجود دارد. همچنین در این بخش زمین بازی بسیار بزرگی برای کودکان نیز وجود دارد.
پارک ساحلی میرمهنا دارای یک اسکله تفریحی بوده، این اسکله دارای 4 ایسگاه قایق سواری و بخش هایی برای تماشای دریا می باشد. طراحی این اسکله و نورپردازی های انجام شده در آن، زیبایی این پارک ساحلی را دو چندان کرده است. این پارک ساحلی یکی از بهترین مکان های تفریحی برای خانواده ها در کیش محسوب می شود. از دیگر مکان های دیدنی نزدیک به این پارک می توان به شهر زیرزمینی کاریز اشاره کرد. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره پارک ساحلی میرمهنا

ریحانه آذر 1397
پارک ساحلی میرمهنا واقعا پارک ضعیفی هست

تور کیش ۲ و ۳ و ۴ بهمن
۳
۲ بهمن - ۷ بهمن
معراج
آتا
۳,۱۵۰,۰۰۰

تور کیش ۱۵ بهمن
۴
۱۵ بهمن - ۱۹ بهمن
کیش ایر
تابان
۳,۲۶۰,۰۰۰

تور کیش ۸ و ۱۵ بهمن
۲
۸ بهمن - ۱۷ بهمن
معراج
کیش ایر
۲,۷۱۵,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۴
۸ بهمن - ۱۲ بهمن
تابان
کاسپین
۳,۲۷۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۳
۱۶ بهمن - ۲۰ بهمن
تابان
تابان
۲,۸۲۵,۰۰۰

تور کیش ۱۶ بهمن
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۲,۹۸۰,۰۰۰

تور کیش از شیراز بهمن ۱۴۰۰
۳
۲ بهمن - ۱۰ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۲,۶۷۵,۰۰۰

تور کیش ۷ و ۸ بهمن
۳
۷ بهمن - ۱۰ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۲,۹۹۰,۰۰۰

تور کیش ۱۶ بهمن
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
زاگرس
تابان
۲,۹۶۵,۰۰۰

تور کیش ۱۵ و ۱۶ بهمن
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
تابان
کیش ایر
۲,۸۲۵,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به پارک ساحلی میرمهنا