پارک تساریتسینو

پارک تساریتسینو در واقع بزرگ ترین ملک اشرافی شهر مسکو می باشد و ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این ملک اشرافی در اختیار گردشگران تور مسکو و کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.
پارک تساریتسینو در قرن 18 ام میلادی به دستور کاترینای دوم ساخته شده، خوب است بدانید که کاترینای دوم قصد داشت از این مجموعه با عنوان کاخ ییلاقی استفاده کند اما پس ساخته شدن بخش هایی از کاخ، این امپراطور معمار خود را اخراج کرده و بنای نیمه ساخت را به حال خود رها کرد.
اما مدت ها بعد در سال 2005 ساخت پارک تساریتسینو دوباره آغاز شد. امروزه پارک تساریتسینو یکی از برترین جاذبه های گردشگری شهر مسکو به شمار می آید و اغلب گردشگران تور مسکو از آن بازدید می کنند.
در مجموعه تساریتسینو موزه ای با همین نام وجود دارد که در آن آثار هنر های تزئینی نگهداری می شود، لازم به ذکر است که ساعت کاری این موزه همه روزه از 9:30 تا 20:00 می باشد و گردشگران تور مسکو می توانند در بازه زمانی ذکر شده به این موزه رفته و از آثار موجود در آن بازدید کنند.
تساریتسینو در یکی از زیبا ترین مناطق مسکو قرار دارد و بازدید از پارک آن خالی از لطف نمی باشد، بسیاری از اهالی شهر مسکو برای تفریح به پارک تساریتسینو می آیند و این امر نشان از مجبوبیت تساریتسینو در میان اهالی شهر دارد.
گردشگران تور مسکو می توانند از ساعت 6 صبح تا 12 شب به این پارک زیبای اشرافی رفته و از آن بازدید کنند.
اگر قصد دارید با تور مسکو سفر کرده و از پارک تساریتسینو بازدید کتید باید بدانید که این مجموعه در جنوب شهر مسکو قرار دارد و گردشگران می توانند با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی خود را به این پارک زیبا برسانند و ساعاتی را به تفریح در آن بپردازند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 103 امتیاز دهنده به پارک تساریتسینو
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.