Lahzeakhar.com

تور مسکو

امتیاز 5 از 5 | از 3006 کاربران به تور مسکو
ارزانترین گرانترین به‌روزترین نزدیکترین تاریخ مرتب سازی بر اساس :
تور ترکیبی روسیه ویژه شب های سفید
6
نوردویند - نوردویند
19 خرداد - 1 تیر
ژینو پرواز
34,990,000
1
از 26 خرداد تا 1 تیر
6
نوردویند - نوردویند
34,990,000
مشاهده تور
2
از 19 خرداد تا 25 خرداد
6
نوردویند - نوردویند
34,990,000
مشاهده تور

در ادامه صفحه تور مسکو می توانید لیستی از به روز ترین تورهای مسکو آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

پایتخت کشور روسیه شهر مسکو، دربخش مرکزی و اروپایی این کشور واقع شده است. این شهر برای مهاجرین و گردشگران تور مسکو بزرگترین مرکز علمی و آموزش عالی در روسیه می باشد که بیش از 70 دانشگاه و مرکز آموزش عالی در آن فعالیت می نمایند. مساحت مسکو حدودا صد کیلومتر مربع با جمعیت 16 میلیون نفر می باشد که جزو پر جمعیت ترین شهرهای اروپایی محسوب می شود. مسکو برای گردشگران تور مسکو می تواند بسیار جذاب به نظر برسد زیرا که بیش از چندین اماکن تفریحی و جاذبه گردشگری را در خود جای داده است.
به طور مثال : میدان سرخ، اتاق های سوهو روسیه، بالشوی تئاتر، موزه پلانتریوم، سیرک نیکولین، سیرک مسکو، باغ آرمیتاژ، تئاتر گربه های مسکو، گالری برادران لومیر، پارک آبی پیترلند، باغ وحش مسکو، پارک گورکی ،برج اسپاسکایا، موزه جنگ روسیه، شهر ولادی وستوک، کاخ کرملین، مترو مسکو، دریاچه بایکال، کلیسا سنت باسیل، آلبروس، کلیسا کولومنسکویه، صومعه نوودویچی، کیلومتر صفر مسکو، خیابان آربات، هفت خواهران استالین، تپه گنجشکهای مسکو ،پارک ودنخا، مقبره لنین، میدان مانژ مسکو، ستون های سنگی روسیه، کلیسای عیسی منجی مسکو، نگارخانه ترتیاکوف، کلیسای جامع سنت اسحاق، یکاترینبورگ و ... . مردم مسکو همانند سایر مردمان روسیه دین مسیح و مذهب ارتودکس را پذیرفته اند اما هنوز هم پس از گذشت سال ها بقایای بت پرستی و خرافه پرستی در بین مردمان روس دیده می شود که برای گردشگران تور مسکو جالب می باشد . به طور کلی مردمان مسکو و روسیه با مسافرین تور مسکو و مهاجرین بسیار برخورد خشک و معمولی دارند البته لازم به ذکر است که بی احترامی نمی کنند ولیکن که همانند مردمان کشور خودمان گرم و صمیمی نیستند از طرفی با خانواده خود بسیار مهربان و خونگرم رفتار می کنند .
اهل رفت و آمدهای شبانه به صورت شب نشینی هستند و حدالامکان دست خالی نمی روند . مردمان مسکو ازجهت فرهنگی بسیار به مطالعه علاقه مند هستند و سرانه مطالعه کشور آن ها بسیار بالا می باشد. مردمان روس دربرگزاری جشن ها و رسومات خود بسیار جدی هستند و سالانه بیش از 50 نوع جشن سنتی و باستانی دارند که برای گردشگران تور مسکو نیز شگفت انگیز هستند. اگر قصد سفر به پایتخت روسیه را دارید، به شما گردشگران تور مسکو پیشنهاد می کنم در فصل زمستان سفر نکنید زیرا که سرمای شدید با بارش برف سنگینی همراه دارد.

به طور کلی روسیه با وسعت 18 کیلومتری خود بزرگ ترین کشور دنیا می باشد که قابل توجه گردشگران تور مسکو حدود 10 برابر بزرگ تر از ایران می شود. این کشور دارای 17 کیلومتر خشکی و 1 کیلومتر آن آب می باشد.
مسکو پایتخت روسیه و پر جمعیت ترین شهر روسیه به شمار می رود که به عنوان یکی از کلان شهر های اروپایی شناخته شده است و همچنین قابل توجه گردشگران تور مسکو که در رده بندی یکی از بزرگ ترین مناطق شهر نشین دنیا محسوب می گردد.
مسکو در قسمت غربی روسیه و بر روی سه فلات زمین شناسی و در حاشیه رودخانه موسکوا که طول آن بیش از 500 کیلومتر که از میان جلگه های اروپای شرقی عبور می کند قرار دارد.
این کشور در دو قاره آسیا و اروپا واقع شده است که توسط رودخانه اورال و رشته کوه های اورال مرزی میان این دو قاره به وجود آورده است.
گردشگران تور مسکو بدانند که49 پل بر روی رودخانه موسکوا بنا شده است که شعبات فرعی آن در محدوده شهر قرار گرفته است.
ارتفاع مسکو ر مرکز نمایشگاه های کل روسیه V V C قسمتی که ایستگاه هواشناسی در آن واقع شده است ارتفاعی برابر با 156 متر از سطح دریای آزاد دارد ، گردشگران تور مسکو بدانند که مرتفع ترین قسمت این شهر کوهستان تپلوستاسکایا با ارتفاع 255 متر نیز می باشد. قابل توجه گردشگران تور مسکو ، عرض مسکو از قسمت شرق به غرب 40 کیلومتر و طول مسکو از قسمت شمال به جنوب حدودا 50 کیلومتر می باشد.
طبق آمار جمعیت مسکو تا سال 2010 نزدیک به 11.5 میلیون نفر بوده است ، همچنین مسافران تور مسکو بدانند که این شهر از نظر نژادی یکدست است و طبق آمار سال 2002 تا به امروز 87 درصد جمعیت مسکو روس می باشند.

پرواز از تهران به مسکو در دو شرکت هواپیمایی در مسکو و تهران به صورت مستقیم برای گردشگران تور مسکو صورت می گیرد. در پرواز مستقیم و بدون توقف سه ساعت و نیم تا 4 ساعت به طول می انجامد. البته لازم به ذکر است که شرکت های هواپیمایی دیگری هم هستند که به روسیه و برای تور مسکو پرواز دارند. برای آن دسته از مسافرین عزیز که در روسیه اقوام و فامیل دارند ، علاوه بر اینکه تاریخ و ساعت پرواز همچنین شماره پرواز را اطلاع می دهید حتما نام فرودگاه و شماره ترمینال را نیز بگویید تا به راحتی بتوانند شما را پیدا کنند. اکثر گردشگران تور مسکو که از ایران پرواز دارند در ترمینال شرمیتوا می نشیند.
روز و ساعت حرکت پرواز مستقیم تهران-مسکو با هواپیمایی ایران ایر:
هفته ای 2 پرواز برای مسافرین تور مسکو از مسکو به تهران در روز های دو شنبه و سه شنبه در ساعت 10:55 صبح از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه مسکو انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 55 دقیقه می باشد.
هفته ای 2 پرواز از مسکو به تهران در روز های دو شنبه و سه شنبه در ساعت 6:40 صبح از فرودگاه مسکو به امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 55 دقیقه می باشد.
روز و ساعت حرکت پرواز مستقیم تهران-مسکو با هواپیمایی ایر فلوت :
هفته ای 5 پرواز از تهران به مسکو برای مسافرین تور مسکو در روز های یک شنبه، دوشنبه، چها شنبه، پنج شنبه و جمعه در ساعت4:40 صبح از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه مسکو روسیه انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
هفته ای 5 پرواز از مسکو به تهران در روزهای شنبه، یک شنبه، سه شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه در ساعت 22: 20 شب از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه مسکو روسیه انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 50 دقیقه می باشد.

روسیه کشوری پهناوری بوده که اطراف آن را دریاهای بسیاری فرا گرفته اند. پایتخت این کشور شهر مسکو می باشد. گردشگران عزیز تور مسکو برای سفری لذت بخش باید از آب و هوای مقصد اطلاع کافی را داشته باشند. پس با ما همراه باید تا با آب و هوای فصول سال شهر مسکو آشنا شوید. به دلیل موقعیت جغرافیایی، جوی و منطقه ای شهر مسکو آب و هوایی قاره ای و به شدت افراطی دارد. به این گونه که در تابستان هوا بسیار گرم و مرطوب و در زمستان سرد می باشد.
سالانه گردشگران زیادی با تور مسکو به این شهر سفر می کنند زیرا شهری باشکوه و زیبا می باشد و فرقی نمی کند در کدام فصل است، در هر فصل گردشگران مورد علاقه آن آب و هوا با تور مسکو به این شهرسفر می کنند تا از این شهر قشنگ لذت ببرند. اوایل تابستان مسکو هوا به سمت گرما می رود که دمایی حدود 20 تا 23 در جه دارد و در اواسط آن گرما به اوج خود می رسد که دمایی 30 درجه هم مشاهده می شود. دود ماشین ها و آلودگی هوا نیز در این گرما بی تقصیر نیست و به دلیل جمعیت زیاد این شهر به گرمای هوا افزوده می شود، تابستان این شهر طولانی بوده و در این فصل گردشگران تور مسکو که به این هوا علاقه دارند برای لذت بردن از آفتاب و هوای گرم به این شهر سفر می کنند. پاییز به قدری کوتاه است که تنها کمتر شدن دما را احساس خواهید کرد و سریعا به فصل زمستان می رسید. اواسط زمستان سرد شدن هوا بسیار حس می شود که به طور معمول هوا صفر درجه می باشد و در اوج خود دما 25 درجه زیر صفر هم خواهد رسید که شاید برای عزیزان گردشگر تور مسکو کمی طاقت فرسا باشد.
در زمستان شاهد بارش شدید برف و سفید پوش شدن کل نقاط شهر خواهیم بود. گردشگران عزیزی که به اسکی و ورزش های برفی علاقه دارند این فصل بسیار مناسب می باشد. بارش باران در تابستان بیشتر از زمستان است اما در اوایل تابستان می توان باران را مشاهده کرد. اگر می خواهید در فصلی متعادل و آرام به این شهر سفر کنید اواخر بهار و اواسط پاییز بهترین ماه های سفر با تور مسکو به این شهر است تا از سفر خود لذت ببرید.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است