پارک فانوم رانگ

در این قسمت از سایت قصد داریم مطلبی در رابطه با یکی از تفریحات توریستی شهر بانکوک برای شما شرح دهیم، پارک فانوم رانگ یکی از مفرح ترین و پر طرفدار ترین تفریحات این شهر بانکوک به حساب می آید. بانکوک شهری است پر از تفریحات مهیج اما پارک فانوم رانگ یکی از پر بازدید ترین و پر طرفدارترین آن ها به شمار می آید.
پارک فانوم رانگ از بهترین جاذبه‌ های تاریخی و همچنین تفریحات کشور تایلند به شمار می آید و جالب است بدانید که هر ساله در تاریخ سیزده آپریل جشنواره به نام فانوم رانگ در این پارک برپا می ‌گردد. 

پارک فانوم رانگ مجموعه ای از معابد هندو ها در استان بوریرام تایلند می باشد، که در قرن 10 تا 13 میلادی به عنوان معبد مورد استفاده قرار می‌ گرفت. در سال 1988 میلادی این پارک به طور رسمی توسط شاهزاده ماها چاکری افتتاح شد و معابد موجود در این پارک در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شد. این معابد بالای یک تپه در ایالت بوریام ساخته شده اند. برج اصلی این معبد از سنگ صورتی ساخته شده و بسیار زیبا است.
این معبد بالای یک تپه ساخته شده تا نمادی از کوه کایلاش، یک کوهستان مقدس در آیین هندو که شیوا در آنجا می زیست، باشد. فانوم رانگ در مسیر تاریخی انکور به سمت فیمای در ناخون راچاسیما قرار گرفته است.

گردشگران تور تایلند به محض ورود به معبد فانوم رانگ، یک مسیر 160 متری به سمت معبد مشاهده خواهند کرد. در مسیر رسیدن به معبد، مناظر حیرت ‌انگیزی از برج اصلی و پله‌ های منتهی به آن را شاهد خواهند بود. پارک فانوم رانگ در فاصله 360 کیلومتری از بانکوک قرار دارد که گردشگران تور بانکوک به راحتی با تاکسی ها، اتوبوس ها و یا حتی هواپیما می توانند خود را به این پارک بی نظیر برسند و یک روز خود را در آن منطقه زیبا سپری کنند.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر