پارک اسپایر

تاریخ انتشار : ۲۸ تیر
کشور قطر همواره یکی از بهترین مقاصد گردشگری نزد ایرانی ها بوده که تفریحات بی نظیری از جمله سافاری، مسابقات شترسواری و پارک آبی را در دل خود جای داده است. علاوه بر تفریحات نام برده شده، در این کشور یک پارک بسیار جذاب و هیجان انگیز وجود دارد که پارک اسپایر نامیده می شود.
پارک اسپایر در حوالی میدان ویلاژیو  و در منطقه اسپایر واقع شده و مساحت کلی آن در حدود 880 هزار متر مربع می باشد که امکانات متنوعی را شامل می شود. از امکانات این پارک می توان به زمین بازی کودکان، مسیر ویژه پیاده روی، فضای سبز چشم نواز و زمین های ورزشی اشاره کرد. پارک اسپایر وسیع ترین پارک محلی در شهر دوحه است که در میان بیایان های اطراف خودنمایی می کند.
 پارک اسپایر یک پارک محلی خوش منظر می باشد که به دلیل زیبایی های منحصر به فردی که دارد به یکی از مکان های گردشگری محبوب نزد گردشگران تور قطر تبدیل شده است. در پارک اسپایر یک دریاچه بزرگ وجود دارد که جلوه خاصی به پارک بخشیده و نظر گردشگران تور قطر را به خود جلب نموده است. در این دریاچه آبزیان و ماهی های گوناگونی وجود دارد. پارک اسپایر یک مکان بسیار عالی برای گشت و گذار به همراه خانواده می باشد که لحظات خوب و خوشی را برای شما رقم می زند.
در این پارک گونه های گیاهی متنوعی وجود دارد که سبب شده هوای مطلوبی در منطقه برقرار باشد و گردشگران تور قطر بتوانند لحظات خوب و نشاط آوری را در آن تجربه کنند. زمین بازی این پارک بازی های متنوعی دارد که کودکان می توانند در آن سرگرم شوند و انرژی خود را تخلیه کنند. همچنین مسیر پیاده روی پارک، یک تفریح مناسب برای بزرگسالان می باشد که در آن می توانند از تماشای گیاهان نیز لذت ببرند. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به پارک اسپایر