پیست اسکی نانشان

تاریخ انتشار : ۲۶ تیر
کشور چین به دلیل جاذبه های تفریحی زیبایی که دارد در سال های اخیر مورد توجه جهانگردان زیادی قرار گرفته است. شهر پکن که یکی از مهم ترین شهرهای توریستی این کشور می باشد، دارای تفریحات متنوع جذابی است که در فهرست تفریحات این شهر، پیست اسکی نانشان نیز وجود دارد. این پیست که یکی از برترین و زیباترین پیست های اسکی چین می باشد در شهرستان میون و در 80 کیلومتری شمال شرق پکن قرار دارد.
طبق برنامه ریزی های انجام شده، پیست اسکی نانشان که کیفیت بسیار خوب و مطلوبی دارد برای برگزاری مسابقات المپیک 2022 در نظر گرفته شده است. برای برگزاری هر چه بهتر این مسابقات تجهیزات بیشتری به این پیست اضافه شده که سبب شده این پیست جزء پیست های آماده و مجهز کشور چین به حساب آید.
پیست اسکی نانشان یک مکان مناسب برای آن دسته از گردشگران تور پکن است که به ورزش های زمستانی علاقه دارند. پیست اسکی نانشان عنوان روستای اسکی را به خود اختصاص داده و زیبایی های بینظیر این پیست گردشگران تور پکن را متحیر کرده است. مناظر زیبایی که در مسیر پیست قرار دارد سبب می شود که گردشگران تور چین بتوانند از انجام این ورزش لذت کافی ببرند. گردشگران از ساعت 9 صبح می توانند به این پیست مراجعه کنند و در آن به ورزش بپردازند.
این پیست دارای حدود 20 مسیر است که اسکی بازان مبتدی و پیشرفته می توانند در آن ها به اسکی بپردازند. زمان اسکی در پیست اسکی نانشان 4 ساعت است و اسکی بازان در این مدت فرصت دارند تا از مسیرهای جذاب موجود استفاده کنند. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره پیست اسکی نانشان

رقیه دی 1397
من فکر کردم پیست اسکی ناشنوایان نوشتید نگو پیست اسکی نانشان هست. کل صفحه رو دنبالی این بودم که چرا ناشنوایان مگه چه امکانی براشون گذاشته 😂
ترانه شهریور 1397
پیست اسکی نانشان دقیقا کجا هست ؟ من تا به حال نشنیدم
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به پیست اسکی نانشان