پیست اسکی نانشان

کشور چین به دلیل جاذبه های تفریحی زیبایی که دارد در سال های اخیر مورد توجه جهانگردان زیادی قرار گرفته است. شهر پکن که یکی از مهم ترین شهرهای توریستی این کشور می باشد، دارای تفریحات متنوع جذابی است که در فهرست تفریحات این شهر، پیست اسکی نانشان نیز وجود دارد. این پیست که یکی از برترین و زیباترین پیست های اسکی چین می باشد در شهرستان میون و در 80 کیلومتری شمال شرق پکن قرار دارد.
طبق برنامه ریزی های انجام شده، پیست اسکی نانشان که کیفیت بسیار خوب و مطلوبی دارد برای برگزاری مسابقات المپیک 2022 در نظر گرفته شده است. برای برگزاری هر چه بهتر این مسابقات تجهیزات بیشتری به این پیست اضافه شده که سبب شده این پیست جزء پیست های آماده و مجهز کشور چین به حساب آید.
پیست اسکی نانشان یک مکان مناسب برای آن دسته از گردشگران تور پکن است که به ورزش های زمستانی علاقه دارند. پیست اسکی نانشان عنوان روستای اسکی را به خود اختصاص داده و زیبایی های بینظیر این پیست گردشگران تور پکن را متحیر کرده است. مناظر زیبایی که در مسیر پیست قرار دارد سبب می شود که گردشگران تور چین بتوانند از انجام این ورزش لذت کافی ببرند. گردشگران از ساعت 9 صبح می توانند به این پیست مراجعه کنند و در آن به ورزش بپردازند.
این پیست دارای حدود 20 مسیر است که اسکی بازان مبتدی و پیشرفته می توانند در آن ها به اسکی بپردازند. زمان اسکی در پیست اسکی نانشان 4 ساعت است و اسکی بازان در این مدت فرصت دارند تا از مسیرهای جذاب موجود استفاده کنند. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز پیست اسکی نانشان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
ترانه 20 شهریور 1397
4
پیست اسکی نانشان دقیقا کجا هست ؟ من تا به حال نشنیدم
رقیه 30 دی 1397
2
من فکر کردم پیست اسکی ناشنوایان نوشتید نگو پیست اسکی نانشان هست. کل صفحه رو دنبالی این بودم که چرا ناشنوایان مگه چه امکانی براشون گذاشته 😂
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری