کافه میتا کیش

📅 انتشار : 1395/10/12 📅 بروزرسانی : 1402/06/05 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 1302

کافه میتا کیش
کافه میتا کیش
کافه میتا کیش

کافه میتا کیش یکی دیگر از کافی شاپ های محبوب موجود در جزیره است که در سال 1385 توسط شرکت میتاکیش تاسیس شده است. این کافه که در جزیره کیش، خیابان سنائی واقع در طبقه ی همکف بازار مرکز تجاری کیش است، می تواند به صورت همزمان از صد و بیست نفر پذیرایی کرده و دارای مساحت تقریبی صد و هشتاد متری است.

معرفی کافه میتا کیش

 به دلیل موقعیت مکانی که این کافه دارد تبدیل به یکی از محبوب ترین کافه های جزیره شده که نام آن را علاوه بر ساکنین جزیره، بسیاری از گردشگران تور کیش هم می شناسند. چرا که بازار مرکز تجاری کیش یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین مرکز خرید های جزیره کیش است و همه روزه مخاطبین بسیاری را به سوی خود می کاند. البته همانطور که گفتیم مساحت این پاساژ بسیار زیاد بوده و طبیعیست که گردشگران پس از گشت و گذار در پاساژ احتیاج به مکانی برای استراحت و تازه کردن گلوی خود داشته باشند و به همین دلیل سراغ اولین مکانی که می روند این کافه است.

تور کیش از تهران - رزرو تور کیش از تهران با تضمین کمترین قیمت موجود در بازار در لحظه آخر

امکانات و خدمات کافه میتا کیش

پرسنل کافه میتا کیش متشکل از هشت نفر به مدیریت همایون و حمید ابولحسنی می باشند که همه روزه، از ساعات اولیه شروع کار پاساژ با سرو انواع مختلفی از صبحانه ها و نوشیدنی ها و دسر های گوناگون، تا شامگاه و زمان تعطیلی پاساژ با سرو انواع و اقسام پیش غذا و غذا های فرنگی به همراه انواع مختلفی از دسر ها، از مشتریان خود پذیرایی می نمایند. همچنین این کافه دارای اینترنت بیسیم رایگان بوده که در دسترس مشتریان خود آن را قرار می دهد. همچنین تمامی فعالیت های کافه میتا کیش، زیر نظر شرکت موسس آن میتا کیش بوده و این شرکت به صورت مستقیم بر روی تمامی فعالیت ها و سرویس خدمات دهی کافه نظارت انجام می دهد. سطح قیمت های کافه متوسط بوده و دارای کیفیت و مطلوبی است. همچنین در زیر لیستی از منوی کافه به همراه تمامی نوشیدنی ها، دسر ها، پیش غذا ها و غذا های اصلی آن را آماده کرده ایم که خود می توانید به برسی قیمت های آن با سایر کافه ها بپردازید.

گزارش مشکل
نظرات کاربران درباره کافه میتا کیش
محمد 1402/09/05
0 نفر پسندیدند
چقدررررر کافه داره یه ذره جزیره 😫
امتیاز 3.8 از 5 | از 101 کاربران به کافه میتا کیش