کافه میتا کیش

📅 بروزرسانی : ۱۲ دی ۱۳۹۵ بازدید : 271

کافه میتا کیش یکی دیگر از کافی شاپ های محبوب موجود در جزیره است که در سال 1385 توسط شرکت میتاکیش تاسیس شده است. این کافه که در جزیره کیش، خیابان سنائی واقع در طبقه ی همکف بازار مرکز تجاری کیش می باشد، می تواند به صورت همزمان از صد و بیست نفر پذیرایی کرده و دارای مساحت تقریبی صد و هشتاد متری می باشد.

به دلیل موقعیت مکانی که این کافه دارد تبدیل به یکی از محبوب ترین کافه های جزیره شده که نام آن را علاوه بر ساکنین جزیره، بسیاری از گردشگران تور کیش هم می شناسند. چرا که بازار مرکز تجاری کیش یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین مرکز خرید های جزیره کیش است و همه روزه مخاطبین بسیاری را به سوی خود می کاند. البته همانطور که گفتیم مساحت این پاساژ بسیار زیاد بوده و طبیعیست که گردشگران پس از گشت و گذار در پاساژ احتیاج به مکانی برای استراحت و تازه کردن گلوی خود داشته باشند و به همین دلیل سراغ اولین مکانی که می روند این کافه است.

پرسنل کافه میتا کیش متشکل از هشت نفر به مدیریت همایون و حمید ابولحسنی می باشند که همه روزه، از ساعات اولیه شروع کار پاساژ با سرو انواع مختلفی از صبحانه ها و نوشیدنی ها و دسر های گوناگون، تا شامگاه و زمان طعطیلی پاساژ با سرو انواع و اقسام پیش غذا و غذا های فرنگی به همراه انواع مختلفی از دسر ها، از مشتریان خود پذیرایی می نمایند.

همچنین این کافه دارای اینترنت بیسیم رایگان بوده که در دسترس مشتریان خود آن را قرار می دهد. همچنین تمامی فعالیت های کافه میتا کیش، زیر نظر شرکت موسس آن میتا کیش بوده و این شرکت به صورت مستقیم بر روی تمامی فعالیت ها و سرویس خدمات دهی کافه نظارت انجام می دهد.

سطح قیمت های کافه متوسط بوده و دارای کیفیت و مطلوبی می باشد. همچنین در زیر لیستی از منوی کافه به همراه تمامی نوشیدنی ها، دسر ها، پیش غذا ها و غذا های اصلی آن را آماده کرده ایم که خود می توانید به برسی قیمت های آن با سایر کافه ها بپردازید.


گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره کافه میتا کیش

هامان مهر 1397
14 نفر پسندیدند
کافه میتا کیش بی نهایت نوشیدنی های خوشمزه ای داره

lahzeakhar.com/cafes-full-Information/4-%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%DB%8C%D8%B4

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به کافه میتا کیش