ویزای توریستی یونان

روادید توریستی یونان به متقاضی این اجازه را می دهد تا به مدت یک ماه در این کشور اقامت داشته باشید. برای تقاضا ویزای توریستی یونان حضور شخص متقاضی الزامی نمی باشد و مصاحبه ای صورت نمی گیرد که می توانید از طریق وکیل یا نماینده خود پیگیر باشید و یا با تماس تلفنی وقت مصاحبه بگیرید. آدرس سفارت یونان در ایران واقع در تهران، خیابان آفریقا، بلوار اسفندیار، شماره 43 و شماره تماس 02122050533 – 02122053784 و آدرس سایت اینترنتی : http://www.ypex.gov.gr/tehran .
اول از هر کاری باید ابتدا فرم کشور مورد نظر خود را از سایت کنسولگری یونان و یا سفارت آن که در تهران واقع شده را دریافت کنید و در دو نسخه تکمیل کنید. حتی اگر بخواهید با خانواده سفر کنید می بایست برای هر شخصی فرم جداگانه ی ویزای توریستی یونان را دریافت و تکمیل کنید. کلیه مدارک خواسته شده باید به زبان رسمی و بین المللی انگلیسی ترجمه شده باشد.
1- اصل شناسنامه ایرانی
2- گذرنامه(پاسپورت) : باید تاریخ گذرنامه شما تا 6 ماه پس از صدور اعتبار داشته باشد و کپی از صفحات 1 تا 5 و صفحاتی که در آن مهر روادید خورده الزامی است
3- سه عدد عکس رنگی 4*6 برای هر متقاضی( با مراجعه به عکاسی حتما قید کنید که عکس را برای گذرنامه می خواهید) عکس باید با پس زمینه ی سفید، تمام رخ و مطابق با شکل ظاهری فعلیتان باشد
4- نشانی دقیق محل سکونت و محل کار متقاضی
5- در صورتی که محصل و یا دانشجو هستید ارائه فرم اشتغال به تحصیل ضروری است
6- در صورت شاغل بودن مدارک رسمی و قانونی دال بر شغل و اعتبار شغلیتان
7- مدارک قانونی و رسمی از اموال و دارایی ، گردش حساب بانکی ودر آخر میزان دقیق موجودی شما در حساب بانکی
8- موجودی حساب بانکی شما می بایست از 10 میلیون به بالا باشد
9- بیمه مسافرتی برای مراقبت‌های پزشکی، هزینه‌های احتمالی نیاز به درمان و یا هزینه‌های بیمارستانی اضطراری را پوشش می دهد و تا پایان طول اقامت در تمام کشورهای منطقه شنگن معتبر و لازم اجرا می باشد
10- بلیط هواپیما و رزرو محل اقامت با تاریخ دقیق رفت و برگشت .
از تاریخی که کلیه مدارک مورد نیاز ویزای توریستی یونان را به سفارت تحویل دهید از یک هفته تا 3 هفته طول می کشد تا اعلام کنند واجد شرایط برای سفر به یونان هستید یا خیر.
امتیاز 5 از 5 | از بین 112 دهنده به امتیاز ویزای توریستی یونان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
فریناز 22 مهر 1397
0
کسی که سرباز هست برای اخذ ویزای توریستی یونان باید وصیغه بزاره ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری