ویزای اندونزی

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر

جهت سفر به اندونزی مانند اکثر کشورهای دنیا، می بایست با توجه به هدف سفر، ویزای اندونزی مورد نیاز را اخذ نمود. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی ویزای اندونزی بپردازیم.

اندونزی مجمع‌الجزایری در جنوب آسیا است که مابین تایلند و استرالیا واقع شده است. این کشور به دلیل جاذبه های گردشگری و تفریحات مختلف، تجارت و دانشگاه ها، سالانه میزبان میلیون ها نفر از سراسر دنیا می باشد که به دلایل مختلف قصد سفر به اندونزی را دارند. با توجه به هدف سفر، می بایست انواع ویزای توریستی، تحصیلی، کاری یا اقامت را دریافت نمود.

ویزای توریستی: گردشگران تور اندونزی جهت سفر به این کشور و بازدید از جاذبه های گردشگری و تفریحات این کشور می بایست ویزای توریستی اندونزی را دریافت نمایند. مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای اندونزی شامل شناسنامه، کارت ملی، گواهی تمکن مالی با گردشگ جساب 3 ماه اخیر، پاسپورت با اعتبار حداقل 7 ماه به همراه کپی از تمامی صفحات مدارک مورد نیاز در کنار چند قطع عکس رنگی 3 در 4 می باشد. لازم به ذکر است تمامی مدارک می بایست به صورت ترجمه شده هم موجود باشد.

گردشگران تور اندونزی می بایست جهت اخذ ویزای اندونزی روز های یکشنبه الی 5شنبه از ساعت 9 الی 12 صبح به سفارت این کشور واقع در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به خیابان دکتر بهشتی (عباس‌آباد)، جنب ساختمان پزشکان 200، شماره 210 مراجعه نمایند. همچنین جهت هرگونه سوالی می توان با روابط عمومی سفارت به شماره 021-88716865 تماس برقرار کرد.

ویزای توریستی اندونزی دو ماه اعتبار دارد و گردشگران تنها یکبار می توانند در این دوماه به اندونزی سفر کنند. همچنین گردشگران اجازه کار یا تحصیل را در این کشور ندارند.

ویزای تحصیلی اندونزی: اندونزی دانشگاه ها، کالج ها و موسسات آموزشی زیادی دارد که به موجب آن، دانشجویان مختلفی قصد دارند تا به این کشور جهت تحصیل سفر کنند. دانشجویان جهت اخذ این نوع از ویزای اندونزی می بایست ابتدا به دانشگاه مورد نظر درخواست داده و پس از قبول درخواست جهت تحصیل، به سفارت مراجعه کرده و ویزای تحصیلی اندونزی با اعتبار 1 الی 4 سال را دریافت نمایند.

 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

تور کیش ۱۶ بهمن
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
زاگرس
تابان
۲,۹۶۵,۰۰۰

تور کیش از شیراز بهمن ۱۴۰۰
۳
۲ بهمن - ۱۰ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۲,۶۷۵,۰۰۰

تور مشهد ۲ و ۳ و ۴ بهمن
۳
۲ بهمن - ۷ بهمن
تابان
آتا
۱,۶۶۵,۰۰۰

تور زمینی مشهد ۲ بهمن
۲
۲ بهمن - ۱۱ بهمن
قطار 4 تخته سروش
قطار 4 تخته سروش
۷۹۰,۰۰۰

تور کیش ۸ و ۱۶ بهمن
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۲,۸۲۵,۰۰۰

تور قشم ۳ بهمن
۲
۳ بهمن - ۵ بهمن
تابان
زاگرس
۲,۸۳۵,۰۰۰

تور کیش ۱ بهمن
۳
۱ بهمن - ۴ بهمن
تابان
کیش ایر
۳,۵۶۰,۰۰۰

تور مشهد ۲ و ۳ و ۴ بهمن
۲
۳ بهمن - ۶ بهمن
تابان
آتا
۱,۵۹۵,۰۰۰

تور کیش ۱۵ بهمن
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۳,۲۴۰,۰۰۰

تور زمینی مشهد ۵ و ۶ و ۷ بهمن
۲
۵ بهمن - ۹ بهمن
قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۴۵۰,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به ویزای اندونزی