ویزای اندونزی

جهت سفر به اندونزی مانند اکثر کشورهای دنیا، می بایست با توجه به هدف سفر، ویزای اندونزی مورد نیاز را اخذ نمود. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی ویزای اندونزی بپردازیم.

اندونزی مجمع‌الجزایری در جنوب آسیا است که مابین تایلند و استرالیا واقع شده است. این کشور به دلیل جاذبه های گردشگری و تفریحات مختلف، تجارت و دانشگاه ها، سالانه میزبان میلیون ها نفر از سراسر دنیا می باشد که به دلایل مختلف قصد سفر به اندونزی را دارند. با توجه به هدف سفر، می بایست انواع ویزای توریستی، تحصیلی، کاری یا اقامت را دریافت نمود.

ویزای توریستی: گردشگران تور اندونزی جهت سفر به این کشور و بازدید از جاذبه های گردشگری و تفریحات این کشور می بایست ویزای توریستی اندونزی را دریافت نمایند. مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای اندونزی شامل شناسنامه، کارت ملی، گواهی تمکن مالی با گردشگ جساب 3 ماه اخیر، پاسپورت با اعتبار حداقل 7 ماه به همراه کپی از تمامی صفحات مدارک مورد نیاز در کنار چند قطع عکس رنگی 3 در 4 می باشد. لازم به ذکر است تمامی مدارک می بایست به صورت ترجمه شده هم موجود باشد.

گردشگران تور اندونزی می بایست جهت اخذ ویزای اندونزی روز های یکشنبه الی 5شنبه از ساعت 9 الی 12 صبح به سفارت این کشور واقع در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به خیابان دکتر بهشتی (عباس‌آباد)، جنب ساختمان پزشکان 200، شماره 210 مراجعه نمایند. همچنین جهت هرگونه سوالی می توان با روابط عمومی سفارت به شماره 021-88716865 تماس برقرار کرد.

ویزای توریستی اندونزی دو ماه اعتبار دارد و گردشگران تنها یکبار می توانند در این دوماه به اندونزی سفر کنند. همچنین گردشگران اجازه کار یا تحصیل را در این کشور ندارند.

ویزای تحصیلی اندونزی: اندونزی دانشگاه ها، کالج ها و موسسات آموزشی زیادی دارد که به موجب آن، دانشجویان مختلفی قصد دارند تا به این کشور جهت تحصیل سفر کنند. دانشجویان جهت اخذ این نوع از ویزای اندونزی می بایست ابتدا به دانشگاه مورد نظر درخواست داده و پس از قبول درخواست جهت تحصیل، به سفارت مراجعه کرده و ویزای تحصیلی اندونزی با اعتبار 1 الی 4 سال را دریافت نمایند.

 

گزارش مشکل
گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای داخلی

تور کیش از ساری 31 فروردین
3 شب
وارش وارش
وارش وارش
دانیار سفر پارسیان
31 فروردین - 3 اردیبهشت

تور کیش 26 و 27 و 28 فروردین
3 شب
تابان تابان
تابان تابان
فرجام پرواز کیان
27 فروردین - 31 فروردین

تور کیش 27 فروردین
4 شب
ساها ساها
قشم ا ... قشم ایر
معراج گشت
27 فروردین - 31 فروردین

تور کیش 27 و 28 و 29 فروردین
7 شب
کاسپین کاسپین
کاسپین کاسپین
اسطوره بیستون
27 فروردین - 5 اردیبهشت

تور زمینی مشهد 27 فروردین
2 شب
قطار ... قطار 6 تخته پارسی
قطار ... قطار 6 تخته پارسی
الیما گشت
27 فروردین - 30 فروردین

تور مشهد 27 فروردین
4 شب
وارش وارش
تابان تابان
گردشگر زمان
27 فروردین - 31 فروردین

تور مشهد 29 فروردین (اقساطی)
2 شب
ایران ... ایران ایر
زاگرس زاگرس
پیام توسعه صبا
29 فروردین - 31 فروردین

تور کیش از مشهد 29 فروردین
3 شب
تابان تابان
زاگرس زاگرس
گردشگر زمان
29 فروردین - 1 اردیبهشت

تور چابهار 28 فروردین
3 شب
وارش وارش
ایران ... ایران ایر تور
گردشگر زمان
28 فروردین - 31 فروردین

تور قشم 27 فروردین
3 شب
زاگرس زاگرس
قشم ا ... قشم ایر
دانیار سفر پارسیان
27 فروردین - 30 فروردین