ویزای توریستی لبنان

در سفر های خارجی دریافت ویزا یکی از مهم ترین کار هایی است که گردشگران باید پیش از سفر انجام دهند به همین جهت قصد داریم در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با ویزای توریستی لبنان در اختیار گردشگران این کشور و کاربران لحظه آخر قرار دهیم.
ویزای توریستی لبنان به صورت فرودگاهی صادر می شود اما این شیوه صدور ویزای توریستی لبنان تنها شامل گردشگرانی می باشد که به صورت هوایی به این کشور سفر می کنند. اگر قصد دارید از طریق مرز های زمینی وارد کشور لبنان شوید باید پیش از سفر از طریق سفارت این کشور در ایران نسبت به دریافت ویزای توریستی لبنان اقدام کنید در ادامه لیستی از مدارک مورد برای صدور ویزای توریستی کشور لبنان را مشاهده می کنید.
1. اصل گذرنامه
2. دو قطعه عکس 6*4 با زمینه سفید
3. واچر هتل
4. بلیط رفت و برگشت 
5. کپی کارت ملی و شناسنامه 
6. تکمیل شده فرم مشخصات فردی
به طور کلی صدور ویزای توریستی کشور لبنان برای گردشگران ایرانی به سادگی امکان پذیر می باشد و گردشگران نباید نگران عدم صدور ویزا باشند.
گردشگران تور لبنان باید بدانند که ویزای توریستی این کشور یک ماهه بوده و قابل تمدید تا 30 روز نیز می باشد.
البته لازم به ذکر است که چنانچه با تور به کشور لبنان سفر کنید نیازی به دریافت ویزا به صورت شخصی ندارید و تمامی مراحل دریافت ویزا به عهده آژانس های مسافرتی می باشد به همین جهت سفر با تور لبنان را به شما توصیه می کنیم.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم گردشگرانی که قصد دارند بع صورت زمینی به این کشور سفر کنند باید از طریق سفارت لبنان که در خیابان نجات الهی شهر تهران واقع شده است نسبت به دریافت ویزا اقدام کنند.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با ویزای توریستی لبنان کسب کنید و این اطلاعات در سفر با تور لبنان برایتان مفید واقع شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز ویزای توریستی لبنان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری