هزینه سفر به بارسلون

بارسلون، شهری ساحلی در اسپانیا است که مملو از جاذبه ها و بناهای تاریخی می باشد که این موضوع باعث شده سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا به بارسلون سفر کنند. گردشگرانی که قصد دارند به بارسلون سفر کنند همواره با هزینه های زیادی مانند اقامت، بازدید، حمل و نقل، خورد و خوراک و غیره روبرو می شوند از اینرو، همواره گردشگران قصد دارند تا پیش از سفر اطلاعاتی راجع به هزینه سفر به بارسلون داشته باشند. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به بارسلون بپردازیم.

ابتدا گردشگران تور بارسلون خوب است بدانند جهت هزینه کردن در این شهر می بایست از واحد پولی رایج یورو استفاده کنید و اطلاعاتی که در این مطلب ارائه می شود مربوط به سال 2018 می باشد.

اکثر گردشگران در سفرهای خود همواره انواع غذاهای محلی، دریایی و بین المللی در کنار انواع نوشیدنی ها را در رستوران هتل میل می کنند اما اگر در سفر به بارسلون قصد دارید غذاهای مختلف را در رستوران های شهر میل کنید خوب است بدانید میل کردن یک وعده غذایی در رستوانی غیر لوکس، نزدیک به 20 یورو برای هر گردشگر هزینه دارد که این رقم با توجه به نوع رستوران و غذای انتخابی تا بیش از 50 یورو افزایش می یابد.

بارسلون هتل ها و اقامتگاه های زیادی دارد و گردشگران جهت اقامت در هتل های شهر می بایست با توجه به نوع و امکانات هتل، میانگین 30 الی 300 یورو برای هرشب اقامت پرداخت کنند که این رقم برای هتل های لوکس و مجلل شهر به بیش از شبی 400 یورو می رسد. همچنین در صورتیکه قصد اجاره آپارتمان در شهر دارید خوب است بدانید هزینه اجاره آپارتمان با توجه به نوع و شرایط، 800 الی 1500یورو برای هرماه می باشد.

گردشگران تور بارسلون اگر قصد دارید جهت تردد در سطح شهر از خودروهای اجاره ای استفاده نمایید لازم است بدانید در کنار هزینه ای که جهت اجاره خودرو پرداخت می کنید، 1.31 یورو هم برای هر لیتر بنزین می بایست پرداخت نمایید. اما اگر قصد استفاده از سرویس حمل و نقل عمومی شهر را دارید، هنگام سوار شدن به تاکسی 2.60 یورو، به ازای هر کیلومتر 1.13 یورو و برای هر ساعت 22 یورو می بایست پرداخت کنید.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه سفر به بارسلون
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری